Galaxy Note 8 Modelinin Kutusundan Saydam Kılıf Çıkabilir

Samsung şirketinin yaklaşık olarak 2 hafta sonrasında gün yüzüne çıkması beklenen amiral gemisi modeli Galaxy Note 8'in hakkında yeni bazı ayrıntılarda gelmeyi sürdürüyor.

Galaxy Note 8 Modelinin Kutusundan Saydam Kılıf Çıkabilir
Galaxy Note 8 Modelinin Kutusundan Saydam Kılıf Çıkabilir Mahmut Şahan
Bu içerik 620 kez okundu.

Samsung şirketinin yaklaşık olarak 2 hafta sonrasında gün yüzüne çıkması beklenen amiral gemisi  modeli Galaxy Note 8'in hakkında yeni  bazı ayrıntılarda gelmeyi sürdürüyor. 

İddilara göre Galaxy Note 8, kutusundan saydam bir kılıf ile çıkacak. Samsung Galaxy Note 8 için artık gerim sayım başladı. Hakkında her geçen gün yeni bir sızıntı çıkan Samsung Galaxy Note 8'in çalışır halde olduğu üç yeni görüntüsü ortaya çıkmıştı. Bu sayede Note 8'i üç farklı açıdan görebiliyordunuz. En yeni haberler ise Galaxy Note 8'in satış paketleri ve Galaxy Note 7 Fan Edition ile birlikte gelen bir aksesuarı içeriyor.

Koreli basında çıkan bir habere göre, Samsung ilk kez Galaxy Note 8 perakende paketinde şeffaf plastikten yapılmış bir kılıfı ekleyecek. Kılıf, akıllı telefonun arka ve yanlarını örterek çizilmeye karşı koruyacak. 

Rapora göre Samsung, Galaxy Note 8 için yaklaşık 10 milyon kılıf talebinde bulundu ve düşük bir fiyat talebinde bulunduğundan halen 3 veya 4 Kore aksesuar üreticisi tarafından üretilecek. 

Şeffaf kılıf ayrı olarak satın alınmak istendiğinde, 17 ila 27 dolar arasında olacak. Ancak kaynaklar, şirketin Galaxy Note 8 için kılıfı, ABD, Avrupa ve Rusya'daki telefonla sunması beklenmediğini söyledi. 

Kılıf belirli pazarlarda Galaxy Note 8'in yanında verilecek ve eğer Güney Kore'de ilk kez piyasaya sürüldükten sonra, Galaxy Note 8 satışlarında önemli bir pozitif etkiye sahip olacak olursa Samsung, kılıfın kullanılabilirliğini diğer pazarlara da genişletebilir. Müşteri geribildirimi de dikkate alınacak.

 

samsung galaxy galaxy note 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi