Galaxy S6 İçin Android 7.0 Nougat Güncellemesi Yolda!

Samsun'un bir önceki amiral gemisi olan Galaxy S6'ya Android 7.0 Nougat güncellemesi yolda. İşte tüm detaylar.

Google’ın son Android sürümü olan Android 7.0 Nougat güncellemesi bilindiği gibi Samsung’un son amiral gemisi olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat güncellemesi dağıtılmaya başlanmıştı. Google’ın Android 7.0 güncellemesini yayınlamasının 3 ay sonrasında Sasmung’un Galaxy S6 içinde Android 7.0 Nougat sürümü testlerine başlandı.

Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Performansı Artacak!

Samsung’un Galaxy S6 için yayınlayacağı Android 7.0 Nougat güncellemsinde tasarım anlamında herhangi bir değişiklik yapmayacağı henüz bilinimyor. Ancak Samsung’un Galaxy S6 modelinde Android 7.0 Nougat güncellemesiyle birlikte sistemde hızlandırmalar ve çeşitli önemli optimizasyonları yapacağı söyleniyor. Son olarak Samsung’un bu önemli güncellemeyi ne zaman dağıtmaya başlayacağı bilinmiyor.

Galaxy S7 Ve S7 Edge’in Ardından Dağıtıma Başlayacak!

Samsung’un bir önceki amiral gemileri olan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için gelecek olan Google Android 7.0 Nougat güncellemesi XXS5DPK7 sürüm numarasına sahip olacak. Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için dağıtılan Android 7.0 güncellemesinin ardından Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri içinde Android 7.0 güncellemesini çıkartacak.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı