Galaxy S6 Modeline Oreo Güncellemesinin Geleceği Açıklandı

Galaxy S6 modelinin Android Oreo güncellemesini alacak olduğu resmi bir şekilde açıklandı.

Galaxy S6 Modeline Oreo Güncellemesinin Geleceği Açıklandı
Galaxy S6 Modeline Oreo Güncellemesinin Geleceği Açıklandı Mahmut Şahan
Bu içerik 1401 kez okundu.

Galaxy S6 modelinin Android Oreo güncellemesini alacak olduğu resmi bir şekilde açıklandı. Firmanın 2015 senesi içerisindeki amiral gemisi amacıyla, Reddit‘te ortaya çıkmış olan bilgilere bakılırsa firma Oreo güncellemesini verecek olduğunu resmen açıkladı.

Bilmekte olduğunuz gibi şu an içerisinde Galaxy S8+ modelinin kullanıcıları Oreo’nun beta sürümünü test etmeye başladı. Gelecek sene başı itibari ile Galaxy S8 modeli,  S8+ modeli ve de  Note 8 modelinin ilk önce Oreo güncellemesini alması beklenmekte iken, bu modellerin hemen sonrasında Galaxy S7 serisi geliyor olacak. Fakat görünüşe bakılır ise Samsung  şirketi bu modeller ile sınırlı kalmakla hiç bir şekilde yetinmeyecek.

Reddit platformunun kullanıcısı olan CyberConCode, Samsung şirketinin yetkili destek hattı ile gerçekleştirdiği görüşmenin ekran görüntülerini açık bir şekilde paylaştı.

Ekran görüntüleri içerisinde ise müşteri temsilcisi, firmanın Galaxy S6  modeli için Oreo güncellemesini verecek olduğunu açık bir şekilde söyledi. Hatta bir  tane Samsung  şirketinin çalışanı, bu bilgiyi supervisor’ından da onaylamış olduğunu açıkça belirtti.

Ummaktayız ki  bahsi geçmekte olan bu bilgi gerçekten söylendiği gibi gerçekleşir ve de normalde 3 nesil önceye çok fazla verildiğini görmemiş olduğumuz bu büyük Android güncellemesi Galaxy S6 modeli içerisine de sunulmuş olur.

samsung oreo galaxy s6
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi