Galaxy S7 İçin Andorid 7.0 Beta Dağıtılmaya Başladı!

Samsung'un şimdiki amiral gemisi olan Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat güncellemesinin Beta sürümü dağıtılmaya başlandı. İşte tüm detaylar.

Samsung son zamanların en zor süreçlerinden birisini yaşıyor. Güncelleme konusunda bir türlü düzelştemediği kötü  imajını son zamanlarda düzeltmek isteyen Samsung Galaxy S7 için Andorid 7.0 Nougat güncellemesini kullanıcılara dağıtmak için hazırlıklara başladı. Bilindiği gibi Sony geçtiğimiz günlerde amiral gemisi olan Xperia X Performance için Android 7.0 Nougat Beta testlerine çoktan başlamıştı. Şimdide Samsung amiral gemisi olan Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat güncellemesinin Beta testlerine başladı.

Samsung Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Neler Getiriyor?

Samsung’un Galaxy S7 için dağıtmaya başladığı Android 7.0 Nougat güncellemesinin beta testleri şimdilik sadece Beta programına dahil olan İngiltere’deki kullanıcılar indirebiliyor. Samsung’un bu güncellemeyi dünya genelinde ne zaman çıkartacağı ise henüz bilinmiyor. Samsung’un Galaxy S7 ve S7 Edge’e gelecek olan Android 7.0 Nougat güncellemesi şimdilik Türkiye‘de kullanılmıyor. Samsung’un Galaxy S7 ve S7 Edge’e getireceği bu güncelleme sistemin görüntüsünü değiştirirken performans artışlarını sağlayacak. Samsung’un amiral gemisi olan Galaxy S7’de Andoid 7.0’de güncelleme nasıl çalışacak bunu zamanla göreceğiz.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı