Galaxy S8 Active Modelinin İlk Kez Önden Görüntüsüne Ulaştık

En sonunda merakla beklenen Samsung Glaxy S8'in Avtive modelinin önden görüntüsüne ulaştık.

Galaxy S8 Active Modelinin İlk Kez Önden Görüntüsüne Ulaştık
Galaxy S8 Active Modelinin İlk Kez Önden Görüntüsüne Ulaştık Ezgi Eroğlu
Bu içerik 547 kez okundu.

Galaxy S8 Active modelinin ilk kez önden görüntüsüne ulaştık. Sonunda, Galaxy S8 Aktive'in önünden göörüntüsünü görüyoruz ve eğer kalın çerçevelerden endişe ettiyseniz, rahatlamanız için nefes alabilirsiniz.

Halen çerçevelerin var olması sizi rahatsız etmesin. Ancak yine de standart sağlam cep telefonunuzdan oldukça az olduğunu belirtelim.

Bazı yönleriyle Galaxy S8'e benzeyecek olan Avtive modelinin, hatta onun gibi davranacağını öğrendik. Bununla birlikte aynı zamanda, Samsung'un amiral gemisi, özellikle inatçı Bixby düğmesi ile ilgili en büyük şikayetlerin bazılarını devraldığı anlamına geliyor.

Samsung'un "Aktive" modellerinde, kullanıcıların istedikleri herhangi bir uygulamayı veya işlemi başlatmalarını sağlayan özel bir donanım düğmesi bulunduruyor. Maalesef, Galaxy S8 nesline ilk giren şeyin bu olduğunu görüyoruz. Elbette, hala özel bir donanım düğmesi var, ancak artık Etkin düğmesinin olmadığını gözlemliyoruz. Bunun Bixby düğmesi olmadığını varsayarak, Samsung’un Bixby ile bağlantılı kalması için elinden ne gerekiyorsa yapacağını düşünüyorum.

Teknik özellikler açısından Galaxy S8 Active, Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, 4 GB RAM kapasitesi, 64 GB depolama alanı kapasitesi ve 12 megapiksel arka kamera gibi sınıfının Galaxy S8 modelleri ile hemen hemen aynı. Hem Galaxy S8 hem de S8 + modellerini kullanmaya başlamasıyla birlikte pil bölümü, geçen yıl Galaxy S7 Active'de olduğu gibi 4000 mAh'lik bir pakete sahip. Bununla birlikte, Galaxy S8 Active'ın amiral gemisi modellerinin kalınlığının neredeyse iki katı olduğu görülüyor.

Samsung Galaxy S8 Aktive Aktive
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi