Galaxy S8 İçin Yeni Bilgiler ve Özellikler Sızdırıldı!

Samsung, Galaxy Note 7 ile yaşadığı skandalın sonrasında yeni amiral gemisi Galaxy S8’i çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni amiral gemisi hakkında gelen iddialar ise oldukça dikkat çekici.

Samsung, son ürettiği akıllı telefon Galaxy Note 7 ile yaşadığı sıkıntılar yüzünden sarsılan imajını tekrar düzeltmeye çalışıyor. Telefonun üretimini ve satışını durduran marka, şimdi eski parlak günlerine geri dönebilmek için yeni çıkaracağı amiral gemisi Galaxy S8 üzerinde köklü değişiklikler yapmaya hazırlanıyor.

Samsung’un yeni akıllı telefonu büyük bir merakla bekleniyor. Son yaşanan telefon skandalının ardından MWC 2017 etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S8 hakkında gelen iddiaların ise ardı arkası kesilmiyor.

Galaxy S8 İki Farklı Seçenekle Geliyor

Gelen bilgilere göre Samsung, yeni amiral gemini Galaxy S8’i iki farklı seçenekle kullanıcılarına sunacak. Bunlardan ilki 5.1 inç ve 2K kavisli AMOLED ekrana sahip olacak. Diğer modelde ise 5.5 inç ve 4K özelliklerini göreceğiz.

Akıllı telefon hakkında gelen diğer iddialara göre Galaxy S8’de 10nm Qualcomm Snapdragon 830 işlemci kullanılırken bazı kaynaklara göre Exynos 8895 işlemci ile de gelme ihtimali var. Ayrıca Viv yapay zeka özelliğine sahip asistan da Galaxy S8 ile karşımıza çıkacak. Samsung’un yeni gözdesi Galaxy S8’in MWC 2017 Şubat etkinliğinde görücüye çıkarılacak.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı