Galaxy S8 Modeline Yeni Android Oreo'nun Beta Güncellemesi

Galaxy S8 modeli ve Galaxy S8 Plus modelini Android 8.0 Oreo ile buluşturmayı isteyen Samsung şirketinin, geçmiş olduğumuz haftalarda ilk beta sürümünü paylaşıp test sürecine resmi bir şekilde başladığını da sizlerle paylaşmıştık.

Galaxy S8 Modeline Yeni Android Oreo'nun Beta Güncellemesi
Galaxy S8 Modeline Yeni Android Oreo'nun Beta Güncellemesi Mahmut Şahan
Bu içerik 875 kez okundu.

Galaxy S8 modeli ve Galaxy S8 Plus modelini Android 8.0 Oreo ile buluşturmayı isteyen Samsung şirketinin, geçmiş olduğumuz haftalarda ilk beta sürümünü paylaşıp test sürecine resmi bir şekilde başladığını  da sizlerle paylaşmıştık.

Test esnasında tespit edilmiş olan ilk hataları gidermeyi isteyen firma, Android Oreo Beta programına dahil edilmiş olan Galaxy S8 modellerini daha yeni bir güncelleme ile buluşturmuş oldu.

İngiltere ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri ve de  Güney Kore’de dağıtımına başlanılmış olan 610 MB boyutuna sahip güncelleme ile beraber Google şirketinin Ekim ayındaki güvenlik yamaları cihaza dahil edilir iken, bir takım yeni özellikler  de kullanıma sunulmuş oluyor.


Always On Display ya da ülkemizde bilinmekte olan ismiyle Ekran Her Zaman Açık isimli özelliği için yeni saat stilleri de sisteme eklenir iken, kullanıcıların bildirim alanlarının şeffaflığını belirleyebilmesine olanak tanınıyor.

Kullanıcının arayüzü ve de  DeX istasyonu için pek çok yeni iyileştirmeye ev sahipliği yapmakta bulunan bu güncelleme, G950FXXU1ZQK4 isimli sürüm numarasına sahip olarak geliyor.

Galaxy S8 serisi için Android Oreo test sürecinde Samsung  şirketinin tarafından 2. dalga kapsamına alınmış olan Almanya ile birlikte İspanya, Polonya, Fransa,  Hindistan ve  de Çin’de ise daha halen test çalışmalarının başlamadığı açıklandı.

samsung galaxy s8 android oreo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi