Galaxy S8 Modelinin Kutu Açılımı Nusret Tarzı İle Yapıldı!

Popüler Türkçe YouTube kanallarından birisinde Nusret'in fenomen hareketi ile Galaxy S8'in kutu açılımının nasıl olacağı merak edilmiş ve ortaya ilginç bir video çıkarılmış.

Galaxy S8 Modelinin Kutu Açılımı Nusret Tarzı İle Yapıldı!
Galaxy S8 Modelinin Kutu Açılımı Nusret Tarzı İle Yapıldı! Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1624 kez okundu.

Sosyal medyada hızlı bir şekilde popülaritesini arttıran Nusret, özellikle yaptığı el-bilek hareketi ile dünya üzerinde hızlı bir şekilde fenomenler listesinde zirveyi sallamaya devam ediyor. Sosyal medya hesabında paylaştığı her videonun milyonlarca izlenme sayısına ulaşması ve her paylaştığı görselin binlerce beğeni alması belki de bu popülaritesinin en bariz göstergesi olarak görülebilir.

Nusret'in yaptığı ete tuz dökme hareketi son dönemde oldukça popüler bir hareket olarak değerlendirilmiş hatta dünyaca ünlü birçok futbolcunun da bu hareketi attıkları gollerden sonra tekrarlamaya başlamış olduğunu görebiliyoruz.

Gel gelelim internet dünyasında Nusret'in etkisi altında kalan popüler bir YouTube kanalı Nusret'in tuz serpme hareketini kullanarak teknolojik bir ürünün kutu açılımını yaparak bir video oluşturmuş. İki gün içinde 50 binden fazla izlenme sayısı elde eden bu video bizimde ilgimizi çekti.

YouTube kanalı Nusret'in hareketini kullanarak Samsung'un geçtiğimiz haftalarda tanıtımını yaptığı Galaxy S8 modelinin kutu açılımını gerçekleştirmek istemiş. İşte ortaya çıkan eğlenceli içerik.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi