Galaxy S8 Plus İçin Swarovski SMARTgirl modeli Duyuruldu

Samsung şirketi, Galaxy S8+ modeli ve Galaxy S8 Plus modeli için alternatif tasarımları üretmeye hiç birş ekilde ara vermeden devam ediyor.

Galaxy S8 Plus İçin Swarovski SMARTgirl modeli Duyuruldu
Galaxy S8 Plus İçin Swarovski SMARTgirl modeli Duyuruldu Mahmut Şahan
Bu içerik 760 kez okundu.

Samsung şirketi, Galaxy S8+ modeli ve Galaxy S8 Plus modeli için alternatif tasarımları üretmeye hiç birş ekilde ara vermeden devam ediyor. Kısa bir zaman önce değişik renge sahip olan S8 modeli ve S8 Plus modelini duyurmuş olan firma, şimdi ise Galaxy S8 Plus için Swarovski SMARTgirl isimli modelini  resmi bir şekilde duyurdu.

Samsung şirketinin tarafından resmi bir şekilde duyurusu yapılan alternatif modellerden bir tanesi de Galaxy S8 Plus için Swarovski SMARTgirl modeli oldu. İsminden de açık bir şekilde anlaşılacağı üzre Swarovski taşlar ile donatılmış arka kısım tasarımına sahip bulunan bu telefon, teknik açıdan ise herhangi bir değişiklik sunmuyor.

Çok limitli adet ile üretilecek olduğu açıklanmış olan Swarovski SMARTgirl  isimli modeli, yalnızca İspanya’da satışa çıkartılmış olacak. İspanya içerisinde yer alan stoklar tüketildikten sonrasında ise bu model yeniden üretilmeyecek. Bu özel tasarıma sahip olan telefonun satış fiyatı da tam olarak 950 Euro tutarında açıklandı. Samsung şirketinin bu özel modeli niçin yalnızca İspanya’da içerisinde satacak olduğu ise  hiç bir şekilde bilinmiyor. Ancak bu model ile ilgili İspanya satışı konusu çok büyük bir merak haline gelmiş durumda.

samsung galaxy s8 plus galaxy s8 plus swarovski smartgirl
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi