Galaxy S8’den Kötü Haber Geldi

Samsung’un Galaxy Note 7’de yaşadığı hayal kırıklığının ardından Galaxy S8’in çıkış tarihini erkene alacağına dair haberler kullanıcıları sevindirirken, haberlerin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

Samsung son günlerde büyük sorunlarla boğuşmaya devam ediyor. Galaxy Note 7 ile yaşadığı sorunlardan başını bir türlü kaldıramayan marka, kurtuluşu seriyi piyasadan çekmekte buldu. Teknoloji devinin bu hareketi yeni amiral gemisi olarak görülen Galaxy S8’in çıkış tarihinin erkene çekileceği iddialarını gündeme getirdi.

Galaxy Note 7 ile aradığını bir türlü bulamayan Samsung kullanıcıları, gelen bu iddialar ile büyük mutluluk yaşadı. Galaxy S8’in çıkış tarihinin erkene alınma haberleri, markaya olan hevesin de bir anda artmasına neden oldu.

Samsung’tan Resmi Açıklama Gelmedi

Samsung kullanıcıları gelen bu haberlere çok sevinirken, markadan resmi bir açıklama yapılmamış olması bir an kafaların karışmasına neden oldu. Samsung, başını ağrıtan Galaxy Note 7 hakkında henüz resmi bir açıklama yapmış değil. Ancak son gelen bilgilere göre, Samsung’tan Galaxy S8 hakkında bir açıklama geldi.

Marka yaşadığı olumsuzluklara rağmen Galaxy S8’i zamanından önce piyasaya çıkarmayı düşünmediğini açıkladı. Bu açıklama yeni amiral gemisini dört gözle bekleyenler için hayat kırıklığına neden oldu. Gelen son bilgilere göre Samsung yeni gözdesini önümüzdeki yıl 27 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek MWC 2017 etkinliğinde tanıtacak.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı