Galaxy S9 Modeli Yeni Sürprizler İle Gelebilir

Samsung şirketi ile alakalı olarak çok başarılı sızıntılar paylaşmış olan Ice Universe en son, yeni cihazın yeni modelden AKG kulaklık seti ile beraber gelecek olduğunu resmen paylaşmış bir halde.

Galaxy S9 Modeli Yeni Sürprizler İle Gelebilir
Galaxy S9 Modeli Yeni Sürprizler İle Gelebilir Mahmut Şahan
Bu içerik 861 kez okundu.

Samsung şirketi ile alakalı olarak çok başarılı sızıntılar paylaşmış olan Ice Universe en son, yeni cihazın yeni modelden AKG kulaklık seti ile beraber gelecek olduğunu resmen paylaşmış bir halde. Öte yandan, kulaklıkların birde Bluetooth özelliğine sahip yani kablosuz bir şekilde gelme ihtimali de bulunmakta. AKG şirketinin bu tarzda bir kulaklığı yok fakat Samsung şirketinin kendisine ait IconX modelleri yer almakta. Yani IconX modellerine AKG şirketinin dokunuşu ile karşılaşacak olabiliriz.

Hali hazır bir durumda Galaxy S8 modeli ve Note 8 modeli ile gelmiş olan kablolu kulakların ise AKG  şirletinin imzasını taşıdığını hatırlatmakta yarar var. Kulaklık girişi ise cihazda yerini almayı sürdürecek gibi gözükmekte. Kısaca söylemek gerekirse, kutudan bir kablolu kulaklığın çıkması ihtimalini de hiç bir şekilde göz ardı etmesek çok daha iyi olur.

Cihaz içerisinde dikey 2 kamera gelecek olduğu da beklentilerin arasında. Bu gelecek kameranın parlama önleyici çok geniş bant yansımasız katmana sahip hayalet teknolojisine sahip bulunacağı da söyleniyor. Bu kaplamanın sayesinde 2 görüntü ve de yansımaların önüne geçilmiş oluyor. Şu andaki pek çok telefonda bu tarzda kaplamalar yer almakta. Bu S9 modelinde yer alacak kaplamanın nasıl bir fark yaratacak olduğu ise çok büyük bir merak konusu.

Akıllı telefon çıkana kadarki süre içerisinde daha pek çok sızıntıyla karşılacak olduğumuzda kesin.

samsung galaxy s9 akg
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi