Galaxy S9 Modelinde iPhone X Özelliği Yer Alacak

Gelecek senenin hemen ilk aylarında Galaxy S9 modellerinin tanıtılacak olması bekleniyor. Cihazın özellikleri çok büyük bir merak konus iken, bir tane özellik iPhone X modelinden direkt bir şekilde alınacak.

Galaxy S9 Modelinde iPhone X Özelliği Yer Alacak
Galaxy S9 Modelinde iPhone X Özelliği Yer Alacak Mahmut Şahan
Bu içerik 1190 kez okundu.

Gelecek senenin hemen ilk aylarında Galaxy S9 modellerinin tanıtılacak olması bekleniyor. Cihazın özellikleri çok büyük bir  merak konus iken, bir tane özellik iPhone X modelinden direkt bir şekilde alınacak. Bu şekilde ise Samsung şirketi zaten kendisine ait durumdaki bir teknolojiyi, bu defa kendi cihazları içerisinde bize sunmuş  bir durumda olacak.

Bilmekte olduğunuz gibi iPhone X   modeli piyasada yer alan en iyi OLED ekrana sahip bir durumda. Bu özel 
 olan ekran aynı zaman içerisinde cihazın da en pahalı olan parçası. Üstelik bu ise en pahalı parçanın üreticisi de Samsung şirketinden  bir başkası değil. Dünya üzerindeki en iyi OLED ekranını üretmekte olan firma, şimdi ise bu teknolojiyi kendi cihazları içerisinde kullanmaya başlayacak. İlk hedef ise doğal bir şekilde Galaxy S9 modeli olarak ön plana çıkıyor.


Daha iyi olan ise, bu sene ekran kasa oranı iyice çoğaltacak ve %84 durumunda bulunan oran, %89 gibi bir rakama taşınmış olacak. Bu şekilde OLED ekran kasanın hepsini kaplayacak.

Normal olarak yine kendisine ait durumdaki SUPER AMOLED teknolojisini kullanmakta olan Samsung şirketi, bu teknolojiyi de hiç bir şekilde es geçmeyip Orta segmentte sunmakta olduğu A5 ile A7 gibi cihazlarında sürdürecek.

samsung oled süper amoled
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi