Galaxy S9 Modelini Bekleyenler İçin Çok Büyük Bir Sürpriz

Galaxy S9 modeli ile Galaxy S9+ modeli için bekleyiş devam ederken bir taraftan bizi beklemekte olan yenilikleri merak etmekteyiz.

Galaxy S9 Modelini Bekleyenler İçin Çok Büyük Bir Sürpriz
Galaxy S9 Modelini Bekleyenler İçin Çok Büyük Bir Sürpriz Mahmut Şahan
Bu içerik 748 kez okundu.

Galaxy S9 modeli ile Galaxy S9+ modeli için bekleyiş devam ederken bir taraftan  bizi beklemekte olan yenilikleri merak etmekteyiz. 

Samsung’un yeni amiral sınıfı cihazı 2017 itibariyle iki farklı boyutla ve versiyonla bize sunulmuştu. Elbette aradaki ekran boyut farklı dışında S8 ve S8+ birbirinin kopyası cihazlardı. Şimdiyse bu durum değişecek gibi görünüyor.

S9 modelleriyle beraber Infinite Screen daha geniş bir alanı kaplayacak ve cihazlar neredeyse tamamen ekrandan oluşacak. Peki, iki model arasında büyük farklar olacak mı? Apple tarafında bildiğiniz gibi iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri arasında RAM ve kamera başta olmak üzere belirgin farklar bulunuyor. iPhone 8 tek ana kamera ile sunulurken, iPhone 8 Plus ikinci bir lens kullanıyor.

Galaxy S9 versiyonları belli farklar içerecek
İşte aynı durum Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S9 ve S9+ için de geçerli olacak. 2018’in yaklaşmasıyla beraber S9’un render görselleri sızmaya başladı ve ilk dikkat çeken fark da S9+’ın ana kamera tarafında ikinci bir lens kullanması oldu.

Bunun dışında şu ana kadar hiçbir fark görülmezken, cihazın test sonuçlarının internete düşmesiyle beraber S9 ve S9+ arasında daha belirgin bir ayrım yapabileceğiz.

samsung galaxy s9 galaxy s9 plus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi