Galaxy S9 Modeliyle Alakalı Müthiş İddia Aslında Gerçekmiş

Galaxy S9 modeliyle alakalı dedikodular sürmekte ve cihazın tanıtım tarihi ise yavaştan yaklaşmakta. Ortaya atılmış olan son iddia bu defa SamMobile'in tarafından geldi.

Galaxy S9 Modeliyle Alakalı Müthiş İddia Aslında Gerçekmiş
Galaxy S9 Modeliyle Alakalı Müthiş İddia Aslında Gerçekmiş Mahmut Şahan
Bu içerik 1129 kez okundu.

Galaxy S9 modeliyle alakalı dedikodular sürmekte ve cihazın tanıtım tarihi ise yavaştan yaklaşmakta. Ortaya atılmış olan son iddia bu defa SamMobile'in tarafından geldi. Galaxy S8+ modellerinde hayli etkileyici durumdaki ekran ve kasa oranı, bu defa çok daha yüksek bir oran ile karşımıza çıkmış olarak.

Kaynağa bakılırsa, yeni Samsung  şirketinin amiral gemileri %84 durumdaki ekran  ve kasa oranını %89 ila 90 oranına taşımış olacak. Bu cidden de inanılması zor bir rakam. Akıllı telefon dünyası içerisindeki son trend olan çerçevesiz durumdaki cihazlar, şu anda bile %78 ila 82 arasındaki oranlarla karşımıza çıkmaktalar. Sektörün ortalamasının fersah fersah daha ilersinde bulunan bu oranın sayesinde cihazın inanılmaz dikkat çekecek olduğununda garantisini verebiliriz.

Bu durum ise cihazın ilk render görselleriyle beraber doğrulanmış gibi görünmekte. Aslında her ne kadar kesin bir şekilde bu kasa oranını konuşuyor olsak bile yine de iddianın gerçek çıkmama konusunda ihtimali bulunmakta. Bunun dışında ise 2018 senesinde çıkacak Samsung amiral gemisi modellerinde ilk defa OLED ekrana geçilecek olduğunu da eklemek gerekli. Bu şekilde iPhone X  modeli ile kendi ekranlarını test etmiş olan Samsung şirketi, Galaxy S9 modelleri için bu özelliği bu defa kendisi kullanmış bir durumda olacak.

samsung galaxy s9 sammobile
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi