Garanti Bankası’ndan yeni mobil bankacılık uygulaması geldi

Garanti Bankası, müşterileri için hazırladığı yeni mobil internet bankacılığı uygulaması GarantiOne’ı kullanıma açtı. Uygulamayı iOS ve Android üzerinden indirebilirsiniz.

Günümüz teknolojisini her alan sonuna kadar kullanıyor. Bunlardan biride bankacılık sektörü. İnternet üzerinden her işinizi kolaylıkla yapmanıza fırsat veren internet bankacılığı, banka şubelerine gidip saatlerce bekleme derdinden sizi kurtarıyor.

2013 yılından bu yana mobil internet bankacılığı kullanan Garanti Bankası, “iGaranti” uygulamasının yerine “GarantiOne” uygulamasını hazırladı. Uygulamanın hazır olduğu ve uygulama mağazalarında yerini aldığı biliniyor.

GarantiOne iOS ve Android’de

Daha çok 18 – 25 yaş arası gençleri ilgilendiren bir uygulama olan GarantiOne, iOS ve Android işletim sistemleri üzerinden akıllı telefonlara indirilebiliyor. Uygulama sayesinde kısa sürede para transferlerinizi yapabiliyorsunuz. Harcadığınız parayı görebiliyor ve kayıt altında tutabiliyorsunuz.

Garanti Bankası müşterilerinin bankanın kampanyalarını da çok rahat görebildikleri bu uygulama sayesinde arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize de mobil interneti kullanarak hediye gönderebiliyorsunuz. Hazırladığınız hediyelere akıllı telefonunuzda bulunan fotoğraf ve videolarınızdan da ekleme şansına sahipsiniz.

Sizi banka şubelerine gitme derdinden kurtaran GarantiOne, iOs ve Android işletim sistemlerine ait App Store ve Google Play Store’dan kolaylıkla indirilebiliyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı