Geleceğin iletişimcileri projelerini Kadir Has’ta sergiliyor

Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin derslerde ürettiği projelerin yer aldığı ‘İletişim Fakültesi Yıl Sonu Sergisi’ açıldı.

Geleceğin iletişimcileri projelerini Kadir Has’ta sergiliyor
Geleceğin iletişimcileri projelerini Kadir Has’ta sergiliyor Tugrul Demir
Bu içerik 530 kez okundu.

Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Görsel İletişim Tasarımı, Radyo Televizyon ve Sinema, Reklamcılık ve Yeni Medya Bölümleri öğrencilerinin dört yıl boyunca derslerde ürettiği görsel, dijital ve basılı işlerin yer aldığı ‘İletişim Fakültesi Yıl Sonu Sergisi’nde çeşitli ulusal yarışmalarda ödül olan projeler de yer alıyor.

Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevda Alankuş, “İletişim Fakültesi uygulama birimleri baştan aşağıya yenilendi. Uygulama derslerimiz, bütünüyle atölye mantığına uygun olarak tasarlanan birimlerde gerçekleştiriliyor. Öğrencilere profesyonel yaşamın deneyimleri kazandırılıyor. Yenilenen atölyelerimizde üretilen öğrenci çalışmalarını sergiliyoruz. Bu hem onlar hem de bizler için gurur verici” dedi.

Yaz sonuna kadar açık olacak sergide, kısa filmlerden sosyal sorumluluk projelerine, sosyal medya ve reklam kampanyalarından grafik tasarımlarına kadar birçok proje bulunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi