General Mobile GM 5 Plus İçin Android Nougat Nihayet Yayınlandı

Uygun fiyatıyla yüksek donanımı bir arada buluşturan akıllı telefon üreticisi General Mobile, son amiral gemisi GM 5 Plus için Android 7.0 Nougat yayınlandı.

Android 7.0 Nougat yayınlandığı günden beri hangi modellerin bu yazılım sürümünü alacağı merak konusuydu. General Mobile modellerinin,  Android Nougat alan ilk cihazlardan olacağı daha önceden de dillendiriliyordu. Nihayet GM 5 Plus için Android 7.0 Nougat yayınlandı, indirilebilir hale geldi.

Son dönemin özellikle fiyat performans modeliyle en çok satılan akıllı telefonlardan birisi olan General Mobile GM 5 Plus modeli Android Nougat işletim sistemine nihayet kavuştu.

Türkiye’de ilk Android Nougat yazılımını kullanan akıllı telefon General Mobile 4G olmuştu. Şimdi de aynı markanın 2016 Mart ayında piyasalara sürülen GM 5 Plus modeli Nougat aldı.

Yeni Android Nougat yazılımı özellikle performans anlamında GM 5 Plus için yenilikler getiriyor. Bunun yanında Android sürümünün değişmesiyle arayüzde de bir takım değişiklikler gözlenecek.

Android 7.0 Nougat‘ı General Mobile GM 5 Plus kullanıcıları yüklemek için akıllı telefonlarından Ayarlar ve Güncelleme kısmından yazılımın yeni sürümünü indirebilirler.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı