General Mobile GM 6 Satışa Sunuldu!

Ülkemizin önde gelen akıllı telefon üreticilerinden olan General Mobile'ın yeni akıllı telefonu General Mobile GM 6 satışa sunuldu! İşte tüm detaylar.

General Mobile GM 6 Satışa Sunuldu!
General Mobile GM 6 Satışa Sunuldu! Burak AYDIN
Bu içerik 1393 kez okundu.

Yerli akıllı telefon markamız olan General Mobile özellikle Google'ın Android One platformu desteğini aldıktan sonra büyümeye başlamıştı. Geçtiğimiz yıl tanıttığı General Mobile GM 5 Plus modeliyle büyük beğeni kazanan General Mobile şimdi de yeni General Mobile GM 6 modelini tanıttı.

General Mobile'ın bugünden itibaren satışa sunduğu General Mobile GM 6 modeli Space Gray ve Gold olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle geliyor. Tek ve çift SIM kart desteğiyle kullanıcıların desteğini çeken GM 6 modeli 1.099 TL'den satışa sunuldu. General Mobile'ın bu yeni akıllı telefonu General Mobile GM 6 modelini dileyen kullanıcılar tarifelerine ek olarak 12, 24 ve 36 ay taksitlerle alabilecekler.

general-mobile-gm-6

Google tarafından kısa sürede Android'in en güncel sürümüne güncellenecek olan General Mobile GM 6 modeli    iç büyüklüğünde bir ekranla gelecek ve bu ekran Corning  ile korunacak. Gücünü MediaTek'in  bit mimarisine sahip MT6737T işlemcisinden güç alacak olan General Mobile GM 6 3 GB RAM ile desteklenencek.  32 GB'lık dahili depolama alanıyla gelecek olan GM 6 ayrıca 128 GB'a kadar yükseltilebilen microSD kart desteği sunacak.

general-mobile-gm-6

Bakalım General Mobile'ın bu yeni modeli kullanıcılar tarafından beğenilecek mi ? 

general mobile gm6 android google android one
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi