Gogoro Süper Hızlı Elektrikli Bisikletini Tanıttı!

Tayvan merkezli ünlü elektrikli bisiklet üreticisi Gogoro süper hızlı yeni bisikletini tanıttı. İşte Gogoro'nun yeni süper hızlı bisikletleri ve bu bisikletlerin özellikleri.

Gogoro Süper Hızlı Elektrikli Bisikletini Tanıttı!
Gogoro Süper Hızlı Elektrikli Bisikletini Tanıttı! Burak AYDIN
Bu içerik 1349 kez okundu.

Tayvan merkezli ünlü elektrikli araçlar üreten Gogoro şirketi yeni elektrikli bisikletlerini tanıtmaya devam ediyor. Gogoro şimdi de yeni elektrikli bisikleti olan Gogoro 2 Smartscooter'ı tanıttı. Öncelikli olarak Tayvan'da satışa sunulacak  olan Gogoro 2 Smartscooter'ın sonrasında diğer ülkelerde de satışa çıkması bekleniyor. Şimdilik hangi ülkelerde satışa sunulacağı bilinmeyen Gogoro 2 Smartscooter'ın öncelikli olarak Almanya ve Fransa'da satışa çıkacağı ve bu ülkelerde de çok satılacağı düşünüyor. 1.295 dolardan satışa sunulacak olan Gogoro 2 Smartscooter 'lar 6 farklı renkle satışa çıkacak.

Sahip olduğu fiyat etiketine göre oldukça ideal bir elektrikli bisiklet olarak görülen Gogoro 2 Smartscooter 0 - 50 KM'ye sadece 4.3 saniyede çıkabiliyor ve elektrikli bisiklet saatte 90 km hıza erişebiliyor. Tam dolu depoyla 110 kilometre gidebilen Gogoro 2 Smartscooter daha şimdiden kullanıcıların beğenisini kazandı.

gogoro

Gogoro ayrıca Gogoro 2 Smartscooter ile birlikte mobil uygulamasını da güncelledi ve daha modern bir arayüz getirdi. Kullanıcıların Gogoro 2 Smartscooter'larıyla ilgili pek çok şeye uygulamadan erişebilirken ayrıca Gogoro 2 Smartscooter'larına parmak iziyle erişebiliyor.

gogoro

Gogoro'nun planına göre Tayvan'da var olan 350 şarj istasyon sayısına 500 adet daha eklenecek ve kullanıcıların sarj sorunu da çözülmüş olacak. Gogoro 2 Smartscooter'ların ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor.

 

Gogoro 2 Smartscooter gogoro elektrikli bisiklet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi