Google Duo Sesli Arama Özelliğini Kullanıma Sundu!

Google’ın yeni nesil görüşme uygulaması olan Google Duo’ya çok önemli bir özellik geldi. Google Duo kullanıcıları artık sesli arama yapabilecek.

Google Duo Sesli Arama Özelliğini Kullanıma Sundu!
Google Duo Sesli Arama Özelliğini Kullanıma Sundu!	Burak AYDIN
Bu içerik 497 kez okundu.

Google’ın geçtiğimiz yıl duyurduğu ve kısa bir süre içerisinde en iyi görüntülü görüşme yapılan uygulamalar arasında yer alan uygulaması Google Duo’ya son güncellemeyle birlikte sesli görüşme özelliği geldi. Gelen güncelleme ile birlikte kullanıcıların uzun süredir beklediği sesli arama işlevini sonunda kullanabilecekler.

İlk Olarak Brezilya'ya Sunuldu!

Google’ın son blog gönderisinde Google Duo için sesli arama özelliğinin ilk olarak Brezilya’da başladığı aktarıldı. Google Duo için şimdilik sadece Brezilya’da kullanıma açılan bu özellik zamanla tüm ülke kullanıcılarının kullanımına açılacak.

Google’ın video görüşme uygulaması olan Google Duo özellikle zayıf internet bağlantıları için özel optimizasyonlar içeriyordu. Google Duo yüksek bağlantı hızlarında kullanıcılara sesli arama özelliği sunuyordu. Ancak yeni güncelleme ile birlikte artık tüm kullanıcılar sesli arama özelliğini kullanabilecek.

Bakalım Google, Google Duo için sesli arama özelliğini ülkemize ne zaman sunacak? 

google google duo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi