Google Duo'da Sesli Görüşme Özelliği Tüm Kullanıcılara Sunuldu!

Google'ın dikkat çeken görüntülü görüşme uygulaması Google Duo üzerinden artık tüm kullanıcılar sesli görüşme özelliğini sundu!

Google Duo'da Sesli Görüşme Özelliği Tüm Kullanıcılara Sunuldu!
Google Duo'da Sesli Görüşme Özelliği Tüm Kullanıcılara Sunuldu! Burak AYDIN
Bu içerik 627 kez okundu.

Google'ın kullanıcıların kaliteli görüntülü görüşmeler yapabilmesini sağlayan uygulaması Google Duo bilindiği gibi kısa bir süre önce sesli görüşme özelliğini belli ülkelerde kullanıma sunmuştu. Google'dan yapılan açıklamaya göre artık Google Duo üzerinden tüm kullanıcılar sesli görüşme özelliğini kullanabilecek.

Apple'ın FaceTime programıyla birlikte artık WhatsApp, Facebook, Skype ve Viber gibi programlar kullanıcılar sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilmesini sağlıyordu. Bu anlamda özellikle Android tarafında Apple'ın FaceTime uygulaması gibi kolay ve kaliteli bir görüntülü görüşme programın olmamasıyla birlikte Google yeni Duo uygulamasını sunmuştu. Google'ın iOS ve Android için sunduğu bu yeni programla birlikte kullanıcılar kaliteli görüntülü görüşmelere sahip oluyordu.

google-duo

Google şimdi de Google Duo'ya görüntülü görüşme özelliğinin yanında sesli arama özelliğini getirdi. Görüntülü görüşme özelliği gibi sesli görüşme özelliği de kaliteli olan Google Duo'yu Google Play Store ve App Store üzerinden kullanıcılar indirebiliyor. 

google facetime apple ios app store android whatsapp viber skype görüntülü görüşme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi