Google Duo’ya Truecaller Entegrasyonu Geldi!

Google’ın geçtiğimiz yıl yaz aylarında çıkarttığı Google Duo’ya önemli özellikler gelmeye devam ediyor. Google Duo’ya şimdi de Truecaller entegrasyonu geldi! İşte tüm detaylar.

Google Duo’ya Truecaller Entegrasyonu Geldi!
Google Duo’ya Truecaller Entegrasyonu Geldi! Burak AYDIN
Bu içerik 448 kez okundu.

Google’ın kısa bir süre önce çıkarttığı görüntülü görüşme uygulaması Google Duo kısa bir süre içerisinden en iyi görüntülü görüşme uygulamaları arasında yer aldı. Google yeni uygulaması Google Duo’yu güçlü hale getirmek için pek çok yeni özellik ekliyor. Kısa bir süre önce sesli görüşme özelliğini eklenen Google Duo’ya şimdi de Truecaller özelliği eklendi.

Truecaller uygulamasının dünya genelinde toplam 250 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Kullanıcılara, arayanın kimliğini gösterme ve spam engelleme gibi önemli özellikler sunan Truecaller uygulaması ayrıca kullanıcıların durumları hakkında bilgilerde veriyor. Google Duo’nun Truecaller uygulaması entegrasyonu kazanmasıyla birlikte tasarımı da yenileniyor. Truecaller uygulamasıyla birlikte tasarımı yeniden yenilenen Google Duo’ya önemli pek çok önemli özellikler de sunuyor. Kullanıcılar artık SMS gönderenin kim olduğunu ve spam mesajları da filtreleyebilecek.

google-duo-truecaller

Google Duo’nun Trucaller ile entegrasyonunda kullanıcılar verilerinin paylaşıp paylaşılmayacağını kendileri seçebilecek. İlerleyen aylarda Android ve iOS kullanıcılarına sunulacak olan bu özelliğim şimdilik Google tarafından test edildiği aktarıldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi