Google Home Max İsimli Ürün Tanıtıldı

Google şirketine ait olan Home Max isimli ürün yapay zeka desteğine sahip ev teknolojileri dahilinde Google şirketinin tarafından tanıtıldı.

Google Home Max İsimli Ürün Tanıtıldı
Google Home Max İsimli Ürün Tanıtıldı Mahmut Şahan
Bu içerik 729 kez okundu.

Google şirketine ait olan  Home Max isimli ürün yapay zeka desteğine sahip ev teknolojileri dahilinde Google şirketinin tarafından tanıtıldı. Ses yüksekliği kısmında Google Home isimli üründen  tam 20 kat daha üstün durumda olan bu ilginç hoparlör, barındırmış olduğu donanım ve de yetenekler ile  çok fazla dikkat çekmekte.

SmartSound isimli sloganı ile beraber bizlere tanıtılmış olan cihaz, akıllı bir ses teknolojisi ile de bizleri tanıştırmış oluyor. Yüksek bir sesle ancak hiçbir biçimde müziğin sesini bozmayı istemeyenler için özel tasarlanmış olan bu cihaz, bulunmuş olduğu odayı analiz edip sesi doğru  bir şekilde dağıtmayı da başarmış oluyor.

Aynı zaman içerisinde akıllı asistanlardan Google Home‘un bütün özelliklerine sahip durumda bulunan cihaz, ses kaliteside söz konusu olduğu zaman daha fazlasını istemekte bulunanlar için özel bir şekilde tasarlanmış. Sunum esnasında Google Home Max isimli olan ürünün özellikle  da bass takıntısı bulunanlar için fazlasıyla uygun bir hoparlör olduğundan da açık bir şekilde bahsedildi. 4.5 inç boyutlarında olan woofer‘lar bunu en iyi bir şekilde sağlamayı başarmış oluyor.

Google Home Max  ismine sahip olan ürün ise 399 dolar tutarındaki bir fiyat etiketine sahip olarak Aralık ayı içerisinde resmi bir şekilde satışa sunulmuş olacak.

google google home google home max
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi