Google Photo Books Android Ve iOS'a Geldi!

Google'ın Google I / O etkinliğinde duyurduğu Google Fotoğraflar için Photo Books özelliği artık Andrid ve iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilecek!

Google Photo Books Android Ve iOS'a Geldi!
Google Photo Books Android Ve iOS'a Geldi! Burak AYDIN
Bu içerik 742 kez okundu.

Google'ın kısa bir süre önce düzenlediği Google I / O 2017 etkinliğinde duyurduğu Google Fotoğrafların yeni Photo Books özelliği iOS ve Android cihazları için kullanıma sunuldu.

Google'ın her yıl düzenlediği Google I / O etkinliği bu yıl da dolu dolu geçmiş ve Google çok önemli yeniliklerini bu etkinlikte aktarmıştı. Google'ın bu etkinlikte duyurduğu önemli yeniliklerden birisi olan Google Fotoğraflar'ın Photo Books özelliği Android ve iOS kullanıcıları için indirmeye sunuldu.

photo-books

Google Google Fotoğraflar için sunduğu Photo Books özelliği sayesinde kullanıcılar fotoğraflarını bir fotoğraf kitabı haline getirebilecek. Google'ın bu servisinden yararlanmak isteyen kullanıcılar uygulamayı indirdikten sonra basılmasını istedikleri fotoğrafları seçip Google'a gönderecek. Google'ın Photo Books fotoğraf kitaplığı soft cover için 9.99 dolar ve 20 sayfalık ciltli sayfa için 19.99 dolar karşılığında bu hizmetten yararlanabilecek. Kullanıcılar fazladan sayfa için ekstra para ödeyecek.

photo-books

Şimdilik sadece ABD'de kullanılan bu servisin ilerleyen günlerde Avrupa'da da kullanıma sunulması bekleniyor. 

google google fotoğraflar photo books
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi