Google Şirketinin Pixel 2 XL Modelinde Şarj Aleti Sorunu

LG şirketinin tarafından geliştirilmiş olan Google Pixel 2 XL modeli çıkmış olduğu günden beri problemler ile boğuşmaya devam etmekte.

Google Şirketinin Pixel 2 XL Modelinde Şarj Aleti Sorunu
Google Şirketinin Pixel 2 XL Modelinde Şarj Aleti Sorunu Mahmut Şahan
Bu içerik 1083 kez okundu.

LG şirketinin tarafından geliştirilmiş olan Google Pixel 2 XL modeli çıkmış olduğu günden beri problemler ile boğuşmaya devam etmekte. Bu defa ise Google Pixel 2 XL modeli şarj problemleri ile boğuşmakta.

LG şirketinin tarafından geliştirilmiş olan ve Google şirketinin en büyük kozu olarak ön plana çıkarttığı Pixel 2 XL modelinin problemleri bir türlü bitmek bilmiyor. Geçmiş olduğumuz günlerde yazılım yüklenmeden gönderilmiş olduğu ortaya çıkmış olan modelin şimdi de şarj konusunda bekleneni hiç bir şekilde verememekte olduğu ortaya çıktı.

Kutusu içerisinde 18W değerindeki hızlı şarj  etme özelliğine sahip olan bir şarj aletiyle gelmekte bulunan akıllı telefon gerçekleştirilen testlere bakılırsa en fazla 10.5W özellik ile şarj olmakta.

Şarjın yüzdesi 65‘i gördükten hemen sonra daha aşağı inmekte bulunan bu değer sonuca bakılır ise cihazın tam şarj olabilmesi 2.5 saati bulabiliyor.

Muhtemel olarak batarya üstünde yer alan baskıyı azaltıp çok daha uzun ömürlü olmasının hedeflenmekte olduğu bu özellik maalesefki telefonunun kullanıcıları tarafından çok fazla olumlu karşılanmış durumda değil.

Nathen G. tarafından ortaya çıkartılmış olan bu duruma Google  şirketi özel bir güncelleme çıkartacak mı veyahut bu şekilde devam edilecek mi bunu hep beraber bekleyip göreceğiz.

google lg pixel 2 xl
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi