Google'a Ait Olan Wallet İçin Çok Büyük Bir Yenilik

Google şirketinin cüzdan hizmetlerinden biri olan Google Wallet için fazlası ile önemli 2 tane yeni özellik daha ekleneceği ve de kullanıcıların güvenliklerinin biraz daha sağlama alınmış olacağı açıklandı.

Google'a Ait Olan Wallet İçin Çok Büyük Bir Yenilik
Google'a Ait Olan Wallet İçin Çok Büyük Bir Yenilik Mahmut Şahan
Bu içerik 732 kez okundu.

Google şirketinin cüzdan hizmetlerinden biri olan Google Wallet için fazlası ile önemli 2 tane yeni özellik daha ekleneceği ve  de kullanıcıların güvenliklerinin biraz daha sağlama alınmış olacağı açıklandı.

Google şirketinin tarafından bugün yayımlanmış olan güncelleme ile beraber Google Wallet  isimli uygulaması fazlası ile güvenli bir duruma geldi de denebilir. Çünkü bu uygulamaya parmak izi ile birlikte giriş yapma ve  de Google Account PIN destekleri geldi.

Google'a ait olan ödeme sistemlerinden Android Pay'i kullanmamaktaysanız Google Wallet isimli uygulaması direkt bir şekilde kullanmakta olduğunuz mobil ödeme uygulamasına yönlendirilmekte ve bu halde ise artık parmak iziniz ile kolayca giriş yapabilmektesiniz. Bu şekilde PIN ile de uğraşma gibi derdiniz bulunmuyor.

Güncelleme ile beraber uygulamayı ilk defa çalıştırdığınızda ise şimdiki kullandığınız PIN kodunuzu girmeniz istenmekte. Bu girmiş olduğunuz PIN kodunu ise isterseniz Google Account PIN ile  kolay bir şekilde değiştirebilmektesiniz.

Eğerki akıllı telefonunuzun herhangi bir parmak izi okuyucusu bulunmuyorsa bu bağlantı ile birlikte Google Account PIN'i kullanıp Google Wallet uygulamasını kullanabilmeniz olanaklı kılınıyor.

Güncelleme içerisinde sunulan bu 2 tane yeni önemli özelliğin dışında ise birkaç tane  hata düzenlemesi ve de görsel olarakta çeşitli iyileştirilmeler gerçekleştirildiği söylense bile, ekstra  olarak bir bilgi kesinlikle verilmemiş.

google google wallet google account pın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi