Google’dan Akıllı Saat Sürprizi Gelebilir

Akıllı telefonlarıyla olduğu kadar donanım ürünleri ile de dikkatleri çekmeye devam eden google’ın önümüzdeki yıl başında çıkacak ürününün akıllı saat olacağı öğrenildi.

Google akıllı telefon sektöründeki başarılarını diğer teknoloji cihazlarına da taşımaya devam ediyor. Google Pixel telefonlarının ardından WiFi cihazı ve DayDream VR başlığı ile de çok konuşuldu. Her gün yeni bir donanım ürünü ile karşımıza çıkmaya devam eden Google, yepyeni bir ürünle daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Evan Blass’ın haberine göre Google, önümüzdeki günlerde kendi üretimi olan akıllı saatleri piyasaya sürecek. Yeni ürün olan akıllı saatlerin önümüzdeki yıldan itibaren kullanıcıların beğenisine sunulacağı öğrenildi.

Google’dan Yeni Ürünü Akıllı Saat

Google yeni çıkan ürünlerini Made by Google etkinliğinde tanıtmıştı. Bu ürünler arasında dikkat çekenler DayDream, Pixel, Google Home, Chromecast Ultra ve Google Wi-Fi olmuştu. Google’ın bu ürün tanıtım etkinliklerini bir gelenek haline getireceği ve yeni ürünü olacak akıllı saatleri de yine bir etkinlikle tanıtacağı öğrenildi.

Google’ın yeni donanım ürünü olan akıllı saatlerin oldukça özellikli olacağı gelen bilgiler arasında yer alsa da bu özellikler ile Android’in akıllı saati Wear ve Apple’ın akıllı saati Watch’ı yakalayıp yakalayamayacağı merak konusu oldu.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı