Google’dan Ucuz Uçak Bileti Hizmeti Uygulaması Google Flights!

Google, uçak ile sürekli seyahat edenleri ilgilendiren bir uygulama hazırladı. Google Flight çok yakında kullanıma başlayacak.

Kullanıcılarına her konuda yardımcı olmaya çalışan ve birçok hizmeti sunan arama motoru devi Google, yepyeni bir hizmet ile kullanıcılarının beğenisini toplamaya devam ediyor. Özellikle çok sık uçak seyahati yapan kişiler için oldukça kullanışlı olan bir uygulama sunan Google, en uygun fiyatlı uçak biletini bulmanıza yardımcı olacak.

Google Flights Uygulaması Geliyor

Google Flights adı verilen bu yeni uygulama sayesinde artık çok daha ucuza uçak bileti bulabileceksiniz. Google tarafından hazırlanan bu yeni uygulama ile daha birçok özellikten de faydalanma şansına sahip olacaksınız.

Uygulamaya girdikten sonra uçuşunuzu seçtikten sonra otomatik olarak uçak bileti aramaları başlıyor. Bu aramanın ardından size en uygun bilet fiyatları sunuluyor. Aynı zamanda seçtiğiniz uçuş için verilen fiyatın ne kadar süreceği ve ne kadar süreyle sabit kalacağı gibi bilgilere de erişebileceksiniz.

Eğer uçuş yönünüz belli değilse o zaman Google Flights kullanarak size en uygun fiyatlı seyahat yollarını görebilirsiniz. Söz konusu uçuşların ne kadar süre ile indirimde olacağını ve fiyatın ne kadar yükseleceğini de görme şansına sahip olacaksınız. Uçuş bilgileri konusunda sizi e-posta yolu ile de bilgilendiren Google Flights çok yakında kullanıma sunulacak.


1 Yorum

Yorum Yap
  1. ucuz uçak bileti
    Ekim 19, 13:47 ucuz uçak bileti

    Google artık her yere el atıyor.

Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı