GoPro'ya Yeni Bir Rakip Geldi

Casio çok değişik bir tasarıma sahip olan GZE-1 veyahut öteki ismiyle G’z EYE isimli aksiyon kamerasının resmi duyurusunu yaptı.

GoPro'ya Yeni Bir Rakip Geldi
GoPro'ya Yeni Bir Rakip Geldi Mahmut Şahan
Bu içerik 1098 kez okundu.

Casio çok değişik bir tasarıma sahip olan  GZE-1  veyahut öteki ismiyle G’z EYE isimli aksiyon kamerasının resmi duyurusunu yaptı. Genel bir şekilde kara kutu gibi tasarlanmış modellere bakarak Casio GZE-1  isimli aksiyon kamerası, firmanın G-SHOCK serisindeki spor saatlerini andırmakta.

IP6X  ismine sahip toza dayanıklılık ve de IPX8  isimli suya dayanıklılık gibi çeşitli  özelliklerine sahip durumdaki  GZ-1 modeli; 4 metre kadar yüksekten düşüşlere, 50 metre kadar derinlikteki sulara ve -10 derecede olan soğuklara hiç bir şekilde bana mısın demeden çalışabiliyor. Ürün üzerinde 6.9 Megapiksel (MP) özelliğe sahip sensör ve de tek odağa sahip geniş açı bir  lens sunulmakta. Full HD özellikli videolar içinse bu açı 170.4 oranında iken fotoğraflarda da bu açı 190.8 dereceye kadar çıkmakta. Kamera sarsıntısı için azaltma ile birlikte geçici  bir ağır çekim özelliği ise detayların arasında bulunuyor.

Dahili bir Wi-Fi bağlantısının sayesinde GZE-1 isimli ürün akıllı cihazlarınızla ile de bağlantı kurabilmekte. iOS ve de Android işletim sistemine uyumlu uygulamasının sayesinde hemen çektiklerinizi görüntüleyebilmekte ve paylaşabilmektesiniz. Casio şirketine ait olan Android Wear Smart Outdoor Watch (MSD F20 ya da MSD F10) modelleri arasından bir tanesine sahipseniz bunları bileğiniz üzerinden görüntülemeniz bile olanaklı.

27 Ekim tarihi içerisinde satışa sunulacak olduğu belirtilen bu aksiyon kamerasının fiyat bilgisi de henüz açıklanmış bir durumda değil. Ürünün yalnızca Japonya pazarı içerisinde satılabilecek olduğu da tahminlerin arasında bulunuyor.

casio gopro aksiyon kamerası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi