GORAN IVANİŠEVİĆ’İN TÜRK RAKİPLERİ ÇAĞLA BÜYÜKAKÇAY VE TÜLİN ŞAHİN OLDU

“Zamanın Akdeniz Tadı” olarak tanımlanan felsefesiyle anların, mevsimlerin ve çağların akışı arasındaki benzerlikleri kucaklayan, tarih, kültür ve Akdeniz’li yaşam tarzını yansıtan Mytha Hotel Anthology’nin yedi olağanüstü otelinden birisi olan D Maris Bay, efsanevi tenis oyuncusu Goran Ivanišević’i ağırladı. Grand Slam turnuvalarında turu geçen ilk ve tek Türk tenisçi Çağla Büyükaçay ve ünlü top model Tülin Şahin’in Goran Ivanišević ile yaptıkları gösteri maçı renkli görüntülere sahne oldu.

GORAN IVANİŠEVİĆ’İN TÜRK RAKİPLERİ ÇAĞLA BÜYÜKAKÇAY VE TÜLİN ŞAHİN OLDU
GORAN IVANİŠEVİĆ’İN TÜRK RAKİPLERİ ÇAĞLA BÜYÜKAKÇAY VE TÜLİN ŞAHİN OLDU Nehir Karakoçak
Bu içerik 766 kez okundu.

Datça Yarımadası’ndaki muhteşem konumuyla dünyanın en sıra dışı otellerinden biri olan ve sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle misafirlerine unutamayacakları bir tatil vadeden D Maris Bay’da, Wimbledon Şampiyonu Hırvat Tenisçi Goran Ivanišević D-Maris Bay Tenis Okulu’nda özel maçlar yaptı. Ivaniseviç gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Türk Tenisçi Çağla Büyükakçay ve ünlü top model Tülin Şahin ile tenis tutkunlarının kaçırmak istemeyeceği performanslar sergiledi.

 

D Maris Bay’ın bünyesinde bulunan ve Goran Ivanišević liderliğindeki tenis okulu yeni bir tenis yaklaşımıyla her yaştan misafire ileri seviyede tenis öğrenme, tekniklerini geliştirme olanağı tanıyor. D Maris Bay Tenis Okulu, birisi toprak zemin olmak üzere üç kortta hizmet ve iki özel tenis hocasıyla ders veriyor. D Maris Bay Tenis Okulu tüm sezon boyunca özel derslerle eğitimlerine devam edecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi