GTA 6 Oyununun Nasıl Olacağı Şekillenmeye Başladı

Eylül 2013 senesinde bizlerle buluşmuş olan GTA 5 oyunu, inanması zor bir başarı yakalamayı başarmış idi. Aslına bakacak olusanız halen internetteki en ünlü oyunlarından bir tanesi konumunda.

GTA 6 Oyununun Nasıl Olacağı Şekillenmeye Başladı
GTA 6 Oyununun Nasıl Olacağı Şekillenmeye Başladı Mahmut Şahan
Bu içerik 1248 kez okundu.

Eylül 2013 senesinde bizlerle buluşmuş olan GTA 5 oyunu, inanması zor bir başarı yakalamayı başarmış idi. Aslına bakacak olusanız halen internetteki en ünlü oyunlarından bir tanesi konumunda. GTA Online üstünde gerçekleştirilen güncellemeler ile çeşitli eklentiler, oyunun heyecanını da en üst düzeyde tutabilmeyi başardı.

GTA 4 oyunu ile Amerika Rüyası modelini harika bir seviyeye ulaştırmış olan seri, bu defa ülkenin dışına çıkıp Tokyo’ya da gidecek olabilir. Bu çok büyük ve  de önemli bir ihtimal şeklinde göze çarpmakta. Eğerki yurt dışına çıkılacak ise, Amerikan Kültürü’nü benimsemiş bir ülke olarak göze çarpan Japonya’ya gidilmesi de ihtimaller dahilinde görünmekte.

Üstelik bizler bunu da kafamızdan uydurmamaktayız. 2000 senelerinin başında çıkacak olduğu açıklanan GTA: Tokyo son aşamada serinin yapımcılarının tarafından iptal edilmiş ve de rafa kaldırılmıştı. PlayStation 2 platformu için çıkacak olduğu açıklanan Japonya temasına sahip GTA oyununun, bu defa yepyeni teknolojilerle karşımıza çıkacak olması da hayli yüksel bir seçenektir.

Geçmiş olduğumuz sene Rockstar’dan istifa etmiş olan Leslie Benzies de GTA oyununun  planlarını daha öncesinde açıklamıştı. Dan Houser’ın hemen sonrasında en bilinen isimlerden bir tanesi olan Benzies, ellerinde yer alan fikirlerin daha pek çok GTA oyununa konu olabileceğini açıklayıp hepimizi çok sevindirmişti.

Tokyo dışında yer alacak bir başka seçenek ise değişik bir Amerika eyaleti içerisinde bulunmak. Evet, bir takım yerlerde oyunun bütün Amerika Birleşik Devletleri'nde geçecek olduğu söylense bile, bizce bu ihtimal dahilinde bulunmayan bir seçenektir. En çok aynı, San Andreas‘ta bulunduğu gibi eyalet üstünden ilerlenecek olabilir.

rockstar games gta gta 6
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi