GTA Online’a gelecek olan güncellemenin tarihi belli oldu!

GTA 5'in online sürümü olan GTA Online'a eklenmesi planlanan motorsiklet güncellemesinin geleceği tarih belli oldu. İşte tüm detaylar!

GTA 5‘in üzerinden bir hayli zaman geçmesine rağmen kullanıcılar oyunun online sürümü olan GTA Online‘ı sıkılmadan oynuyorlar. Çünkü oyunun yapımcısı olan Rockstar oyunun online sürümü olan GTA Online‘a yeni yeni güncellemeler getirmeye devam ediyor.

Motorsiklet Çetelerinin İsteği Kabul Gördü!

Grand Theft Auto Online‘ı seven onlarca motorsiklet çetesi bu yılın başlarında bir arada toplanmış ve oyuna motorsiklet güncellemesi gelmesi için bir imza kampanyası başlatmıştı. Oyuncularında bu duruma destek vermesinin ardından oyunun yapımcısı olan Rockstar motorsiklet temalı bir güncelleme (DLC) hazırladı. Bu yeni güncelleme ile birlikte motorsiklet temasına uygun silahlar motorsikletler, motorcu stilleri ve daha pek çok şey yer alacak. Bu güncelleme ile çete kurmak mümkün olacak ve kurulan çeteye 8 kişiye kadar kişi gelebilecek.

GTA Online’ın bu güncellemesi 4 Ekim 2016 tarihinden itibaren indirilebilecek. Bu güncellemeyi alacak platformlar ise PlayStation 4, Xbox One ve PC olacak.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı