Güney Kore İçerisinde iPhone X Modeli Sadece 3 Dakikada Bitti

Apple şirketinin onuncu senesine özel iPhone modeli olarak lanse edilen iPhone X modeli, Samsung şirketi ve LG şirketinin ana vatanı olan Güney Kore’de tam 3 dakika içerisinde bitti.

Güney Kore İçerisinde iPhone X Modeli Sadece 3 Dakikada Bitti
Güney Kore İçerisinde iPhone X Modeli Sadece 3 Dakikada Bitti Mahmut Şahan
Bu içerik 805 kez okundu.

Apple şirketinin onuncu senesine özel iPhone modeli olarak lanse edilen iPhone X modeli, Samsung şirketi ve LG şirketinin ana vatanı olan Güney Kore’de  tam 3 dakika içerisinde bitti.


Apple şirketinin özellikleri kadar fiyatıyla da isminden söz ettirmeyi başaran telefonu iPhone X modeli, beklenenden çok daha yüksek bir satış rakamlarına ulaşmayı başaracak gibi görünmekte. Yeni  gelen iPhone, Güney Kore içerisinde ön siparişe çıktığı ilk dakikalarda bitti.

Güney Kore’de yer alan ve önde gelen mobil operatörlerinden SK Telecom, kendilerine tahsis edilmiş olan bütün iPhone X modellerini 3 dakika içerisinde satmış olduklarını açıkladı. Özellikle de gümüş rengi yalnızca 1 dakika içinde bitti. Geçmiş olduğumuz sene iPhone 7 modeli de 20 dakika içinde bitmişti.

KT Corp ile birlikte LG Uplus dahil öteki operatörler de sadece bir kaç dakika içerisinde yeni modeli tüketmiş olduklarını açıkladılar. Güney Kore’ye ilk etap içerisinde gönderilmiş olan OLED iPhoneların sayısı 150.000 tane civarında. Lakin bu rakam  ise talebin fazlası ile altında kalmış gibi görünmekte. 64 GB boyutundaki modelin 1.237 dolarlık bir fiyatla satılmakta olduğu Güney Kore içerisinde bile yoğun bir alakalı ile karşılanmış olan yeni iPhone’un bu senenin en fazla satan telefonlarının arasında yer alacağına da kesin gözüyle bakılmakta.

Yeni iPhone modeli, ülkemiz içerisinde 24 Kasım tarihi itibariyle satışa çıkmakta. Yeni iPhone modeline ilk önce sahip olmayı isteyenler  ise Gsm operatörlerine şimdiden ön siparişlerini verebilirler.

apple iphone x güney kore
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi