Tag "iphone"

Apple, iPhone 4 Modeline Artık Destek Vermeyecek

5 gün önce 0

Apple tarafından iPhone 4 modelleri kullanıcılarına kötü haber geldi. Artık iPhone 4 modellerine ay sonu itibariyle verilen destek sonlandırılacak. Bununla birlikte iPhone 4 kullanıcılarının bu

iOS 10 Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı!

1 hafta önce 0

Apple akıllı telefonlarında iOS işletim sistemini kullanıyor. İşletim sisteminin son güncellemesi olan iOS 10, yapılan araştırmalarda iPhone kullanıcılarının üçte ikisinin sürümün çıktığı günden itibaren iOS

Apple, iPhone’larda Home Tuşunu Kaldırmaya Hazırlanıyor

2 hafta önce 0

Teknoloji devlerinden Apple, çıkardığı telefon modellerinde sadece tek bir tuşa yer verir o da Home tuşu. Ancak son zamanlarda gelen haberler Apple’ın artık bu tuşu

iPhone 7 dünyanın en yüksek binasından aşağı atıldı!

2 hafta önce 0

Apple'ın bir ay önce tanıtmış olduğu yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri farklı testlere tabii tutulmaya devam ediliyor. İşte iPhone 7 ile denenen ilginç bir durum daha.

iPhone 7’de Can Sıkan Bluetooth Sorunu!

3 hafta önce 1

Apple'ın yeni akıllı telefonu iPhone 7 daha ülkemize gelmeden sorunları ortaya çıktı! İşte iPhone 7'de ortaya çıkan Bluetooth sorunu ve çok daha fazlası!

iPhone 6 Plus modeli de cepte patladı!

3 hafta önce 1

Şuana kadar birçok telefonun yandığı veya patladığı haberlerini okumuştuk. Özellikle Samsung’un üretmiş olduğu Galaxy Note 7 cihazının patlama haberleri son günlerde çok fazla geliyordu.

iPhone 8’ın Tasarımı Detaylandı!

3 hafta önce 0

Apple'ın yeni iPhone modeli olması beklenen iPhone 8'in nasıl olacağı iddiaları gelmeye başladı. İşe Apple'ın yeni iPhone modeli hakkında detaylar!

Apple Lightning Girişinden Vazgeçebilir!

3 hafta önce 0

Yeni iPhone modellerinde vazgeçilmez denilen kulaklık girişinden vazgeçen Apple gelecekte Lightning girişinden de vazgeçecebilir.

iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu!

3 hafta önce 0

Apple'ın son akıllı telefonu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın ne zaman çıkacağı ve fiyatının ne olacağı belli oldu! İşte tüm detaylar.

iPhone 7’ye Kulaklık Girişi Eklemek Artık Mümkün!

3 hafta önce 0

Apple'ın son akıllı telefonlarında artık yer vermediği kulaklık girişine kullanıcıların tepkisi sürerken diğer üreticilerde bu durumdan faylanıyor. İşte iPhone 7'ye kulaklık girişi getiren o kılıf!