Tag "iphone 7"

iPhone 7’nin 32 GB’lık modelinin yazma hızı kullanıcılarını üzdü

2 gün önce 0

iPhone 7 modelinin 32GB olan versiyonunu alacaksanız bir kez daha düşünün diyelim. iPhone 7 farklı depolama alanına sahip olan cihazlarda yapılan testlerde 32 GB olan

Jet Black iPhone 7 Sorunları Bitmek Bilmiyor

3 gün önce 0

iPhone 7 ile akıllı telefon piyasasına çok farklı yenilik getiren Apple, üst düzey amiral gemisini farklı renk seçenekleri ile kullanıcılarına sunmuştu. iPhone 5‘ten sonra kullanılmayan

iPhone 7 İçin iOS 10.0.3 Güncellemesi Yayınlandı

5 gün önce 0

Apple’ın son gözdeleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcılarının en büyük sorunu hücresel bağlantıda sürekli kopma yaşanması olarak biliniyor. Bu soruna çözüm bulmak için

Vodafone’dan iPhone 7 İçin “Akıl Almaz Yenileme Kampanyası”

1 hafta önce 0

Cep telefonları ne kadar akıllı olursa o kadar yüksek fiyatla sahibini buluyor. Bu nedenle birçok telefon kullanıcısı akıllı telefonlarını taksitle almak zorunda kalıyor. Bunun en

iPhone 7’de Can Sıkan Bluetooth Sorunu!

3 hafta önce 1

Apple'ın yeni akıllı telefonu iPhone 7 daha ülkemize gelmeden sorunları ortaya çıktı! İşte iPhone 7'de ortaya çıkan Bluetooth sorunu ve çok daha fazlası!

iPhone 8’ın Tasarımı Detaylandı!

3 hafta önce 0

Apple'ın yeni iPhone modeli olması beklenen iPhone 8'in nasıl olacağı iddiaları gelmeye başladı. İşe Apple'ın yeni iPhone modeli hakkında detaylar!

İşte iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus’ın Türkiye Satış Fiyatları!

3 hafta önce 0

Apple'ın yeni akıllı telefonları olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın Türkiye'de ne zaman satışa çıkacağı belli olmuştu. Şimdide iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın satış fiyatları belli oldu!

iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu!

3 hafta önce 0

Apple'ın son akıllı telefonu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın ne zaman çıkacağı ve fiyatının ne olacağı belli oldu! İşte tüm detaylar.

Yeni iPhone 7 Reklam Videosu Yayınlandı!

3 hafta önce 0

Apple'ın yeni akıllı telefonu rekorlar kırmaya devam ederken Apple ürünün reklam filmlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. İşte Apple iPhone 7'nin yeni reklam videosu.

iPhone 7’ye Kulaklık Girişi Eklemek Artık Mümkün!

3 hafta önce 0

Apple'ın son akıllı telefonlarında artık yer vermediği kulaklık girişine kullanıcıların tepkisi sürerken diğer üreticilerde bu durumdan faylanıyor. İşte iPhone 7'ye kulaklık girişi getiren o kılıf!