Tag "iphone 7 plus"

iOS 10.1 Kararlı Sürüm Nihayet Yayınlandı

4 gün önce 0

Apple’ın merakla beklenen iOS 10.1 işletim sistemi kararlı sürümü yayınlandı. Peki yeni sürüm ile hangi değişiklikler geliyor? Detaylar haberimizin devamında.. Geçtiğimiz günlerde iOS 10.0.3 sürümünü

iPhone 7’de Yeni Bir Modem Sorunu Görüldü!

5 gün önce 0

Apple’ın yeni amiral gemileri olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta kullanılan bazı hücresel veri modemleri kullanıcılara sorun yaşatıyor. Daha önce soyulma ve depolama hızı

iPhone 7 İçin iOS 10.0.3 Güncellemesi Yayınlandı

1 hafta önce 0

Apple’ın son gözdeleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcılarının en büyük sorunu hücresel bağlantıda sürekli kopma yaşanması olarak biliniyor. Bu soruna çözüm bulmak için

Vodafone’dan iPhone 7 İçin “Akıl Almaz Yenileme Kampanyası”

2 hafta önce 0

Cep telefonları ne kadar akıllı olursa o kadar yüksek fiyatla sahibini buluyor. Bu nedenle birçok telefon kullanıcısı akıllı telefonlarını taksitle almak zorunda kalıyor. Bunun en

iPhone 8’ın Tasarımı Detaylandı!

4 hafta önce 0

Apple'ın yeni iPhone modeli olması beklenen iPhone 8'in nasıl olacağı iddiaları gelmeye başladı. İşe Apple'ın yeni iPhone modeli hakkında detaylar!

İşte iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus’ın Türkiye Satış Fiyatları!

4 hafta önce 0

Apple'ın yeni akıllı telefonları olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın Türkiye'de ne zaman satışa çıkacağı belli olmuştu. Şimdide iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın satış fiyatları belli oldu!

iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu!

4 hafta önce 0

Apple'ın son akıllı telefonu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın ne zaman çıkacağı ve fiyatının ne olacağı belli oldu! İşte tüm detaylar.

Yeni iPhone 7 Reklam Videosu Yayınlandı!

4 hafta önce 0

Apple'ın yeni akıllı telefonu rekorlar kırmaya devam ederken Apple ürünün reklam filmlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. İşte Apple iPhone 7'nin yeni reklam videosu.

iPhone 7’ye Kulaklık Girişi Eklemek Artık Mümkün!

4 hafta önce 0

Apple'ın son akıllı telefonlarında artık yer vermediği kulaklık girişine kullanıcıların tepkisi sürerken diğer üreticilerde bu durumdan faylanıyor. İşte iPhone 7'ye kulaklık girişi getiren o kılıf!

iPhone 7’de kulaklık sorunu yeniden alevlendi!

1 ay önce 0

Apple'ın uzun zamandır yeni amiral gemilerinde kulaklık girişini kaldıracağı söyleniyordu ve bu oldu ancak Apple'ın bu kulaklıklarla sorunu daha uzun sürecek gibi.