Half Life 3 İçin Açıklama Yapıldı

Bir önceki oyun olan Half Life 2’den sonra Half Life 3’ün çıkmasının uzun yıllar alması oyun severleri epey bir meraklandırıyor.

Half Life 3 İçin Açıklama Yapıldı
Half Life 3 İçin Açıklama Yapıldı Ezgi Eroğlu
Bu içerik 846 kez okundu.

Bilgisayar oyunu sevdalılarının merakla beklediği oyunların arasında olan Half Life 3 hakkında oyunun senaristi açıklamalarda bulunurken, oyunun üreticileri Valve ve Gabe Newell bu zamana kadar herhangi bir açıklamada bulunmazken yine herhangi açıklama ve bilgilendirmede bulunmadılar.

Önceki iki oyunun senaristi olan Marc Laidlaw hatırlanacağı üzere artık Valde ile çalışmıyor. Kendisine sorulan sorular hakkında da her zaman olduğu gibi yine kesin bir açıklamada bulunmadı. Half Life 3’ün çıkıp çıkmayacağı hakkında herhangi bir düşüncesi veya fikrinin olmadığını söyledi.

Yaptığı açıklama da yeni nesile uygun bir oyun oluşturmak amacında olan Marc Laidlaw, Half Life 1 ve 2’deki dramatik geçişi, Half Life 2’den 3’e geçişte bu dramayı gerçekleştiremediğini söyledi.

Half Life 3’ün konusunun nasıl ilerleyeceği hakkında bir fikri olmadığını söyleyen Marc Laidlaw, oyunun seri şeklinde devam edeceğine inandığını belirtti.

Yapılan yorumlarda Valve ile çalışmayan Marc Laidlaw, Valve ile yeniden çalışmaya başlarsa Gordon Freeman karakterinde değişiklik olabileceği konuşuluyor. Eğer Marc Laidlaw Valve’ye geri dönerse oyunun sonunun yeni oyun gelecek şekilde biteceği ve yeni oyunun heyecanla bekleneceği. Henüz ortada kesinleşmiş bir şey olmamasına rağmen oyun severler yapılacak açıklamaları merakla bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi