Hayal Etme Harekete Geç! Şeyda Coşkun ile 21 Günde Hafifle Programı Başlıyor

Sportif ve enerjik bir hayata merhaba demek isteyenlere 21 günlük kişiye özel paket sunan Şeyda Coşun, kendinizi iyi hissetmenize yardımcı oluyor.

Hayal Etme Harekete Geç! Şeyda Coşkun ile 21 Günde Hafifle Programı Başlıyor
Hayal Etme Harekete Geç! Şeyda Coşkun ile 21 Günde Hafifle Programı Başlıyor Nehir Karakoçak
Bu içerik 989 kez okundu.

Başarısı ispatlanmış deneyimlerini BE LIGHT markası ile destekleyen Şeyda Coşkun, “21 Günde Hafifle” programı ile hem sporun hem de uyguladığınız beslenme düzeninin sizlere nasıl rehberlik edeceğini keşfetmenizi sağlıyor.

 

1 Kasım’da başlayacak program, yaşamınızı fiziken ve ruhen hafifletmenin yanı sıra sizi formunuza kavuşturuyor. Şeyda Coşkun’un danışmak istediğiniz her konuda destek olduğu “21 Günde Hafifle” programında, aynı zamanda katılımcıların günlük olarak takibi yapılıyor.

 

“21 Günde Hafifle” programının en büyük farkı, bu yolculuğa tek başınıza değil, 7 gün 24 saat size destek olup pes etmenize asla izin vermeyecek koçlarınızla ve sizinle aynı hedefleri paylaşan grup arkadaşlarınızla birlikte çıkıyor olmanız. Program süresince BE LIGHT’ın yaratıcı lezzetlerle dolu, şeffaf ve bilinçli mutfağında hazırlanan paketlerin yanı sıra, yemek alanındaki dünya trendleri ve yenilikler de servis ediliyor. Yemeklerin günlük olarak adrese teslim edilmesiyle hayatınızı kolaylaştıran program, ideal beslenme konusunda yol gösteriyor.

 

Siz de 1 Kasım’a kadar Şeyda Coşkun ve BE LIGHT’ın uzman ekibinin hazırladığı “21 Günde Hafifle” programına dâhil olup, kendinizi iyi ve hafif hissedebileceğiniz bir yaşam tarzı ile tanışın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi