Hayvan Çiftliği İsimli Kitabı Oyun Yapacaklar

Bu yapılacak olan oyun büyük ve küçük herkesin kalbini çalmış olacak.

Hayvan Çiftliği İsimli Kitabı Oyun Yapacaklar
Hayvan Çiftliği İsimli Kitabı Oyun Yapacaklar Mahmut Şahan
Bu içerik 877 kez okundu.

Bu yapılacak olan oyun büyük  ve küçük herkesin kalbini çalmış olacak.

Toplumsal çıkarımları ve geleceğe ilişkin mantıklı tezleriyle tanınan yazar George Orwell şu an yaşıyor olsaydı, kitaplarında anlattığı geleceğin içinde olacaktı. Aslında her insanın son derece iyi bir şekilde anlayarak okuması gereken eserlere imza atan yazar, teknolojik gelişmelerin ışığında toplumsal ve bireysel konuları başarıyla anlatıyor. 

Ancak, günümüz toplumunun bozukluklarını yıllar öncesinden bir çiftlikteki hayvanlar aracılığıyla anlatan eser, lisanslı bir video oyun için uygun kaynak olmayabilir. Diğer yandan oyunun geliştiricileri bu işten oldukça umutlular. Ekip, yazarın hayal gücünü ve kitabın ortaya koyduğu tezleri interaktif bir şekilde sunabileceklerine inanıyor. Bu minvalde söz konusu oyuna eşine az rastlanan interaktif roman örneği demek daha doğru olacaktır.


Açıklamalara göre oyun, hikaye seçimleriyle ve çiftlikteki hayvanların başkaldırışını romandaki iniş ve çıkışlara göre takip eden senaryoya sahip olacak. Dolayısı ile oyuncular, kendi kararlarının sonuçlarını ilk elden deneyimleme şansı bulacaklar.

hayvan çiftliği george orwell oyun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi