Her Yere Yapışan Kamera Üretildi!

Kameralara ilgi gün geçtikçe büyüyor. Ancak kameraların taşınması ve her ortamda kullanılmaması kullanıcılar için büyük sorun olarak görülüyor. Bu sorunları gidermek için her yere yapışan küçücük kamera üretildi!

Kickstarter bilindiği gibi pek çok yenilikçi ürünü kullanıcılarla buluşturan ve bu sayede kullanıcıların o ürüne yardım ettiği ve ürünün seri üretime geçmesinde büyük yardımı olan bir site. Bu sitede pek çok yenilikçi ürüne rastlamak mümkün. Tıpkı her yere yapışan ve minicik bir kamera olan Podo gibi. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan bir kameranın daha da geliştirilmiş bir sürümü olan Podo’yu kullanıcılar akıllı telefonlarına yüklemiş oldukları uygulama ile kolaylıkla yönetebiliyorlar.

HD Videolar Çekebiliyor!

Sadece 43 gram ağırlığıdna olan kamera 5 megapiksel çözünürlüğe sahip kamera ile geliyor ve bu kamera ile kullanıcılar 30 FPS’e kadar 720 piksel HD videolar çekebiliyor. Podo’nun arkasında bir yapışan bölge yer alıyor ve bu sayede Podo hemen hemen her yüzeye yapışabiliyor. Geniş açı lens desteği de sunan Podo Bluetooth 4.2 bağlantı noktasını destekliyor  ve tam batarya ile 1.5 saate varan kullanım ömrü sunuyor.

Gereken desteği kısa sürede karşılayan Podo gelecek yılın şubat ayında 49 dolara kullanıcılarla buluşacak. Bakalım ürün Türkiye’ye de gelecek mi?


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı