Hindistan’da Torrent İçin Özel İnternet İmkanı!

İnternet sınırlandırmasının hat safhada olduğu şu günlerde, Hindistan’da ki telekominasyon firmaları, bazı torrent servisleri için özel internet imkanı sunuyor!

Ülkemizde internet kullanımının oldukça rezil bir durumda olduğunu ve her geçen gün buna çözüm bulmak adına kullanıcıları oyalayan birkaç şirketin olduğunu biliyoruz. Her ne kadar elimizden bir şey gelmese de sınırsız internet adı altında internetin hız sınırı ile sunulması, kullanıcıların rahatsız olmasına ve internet kullanımından tam verim alamamasına sebep oluyor. Ülkemizde durum böyle iken, Hindistan’da ilginç bir internet hizmeti ortaya çıktı!

Torrent kullanınca internetiniz hızlanacak!

Hindistan ülkesindeki telekominasyon firmaları ile birlikte yapılan bir kampanyada belli başlı özel torrent servislerini kullandığınızda, internet hızınızda görülür bir artış olacak ve veri paylaşımında hızlı bir veri aktarımına sahip olacaksınız! Ülkede popüler film, müzik ve buna benzer servislerin olmayışı sebebi ile warez içeriğin sorun teşkil etmemesi, böyle bir çözüm ortaya doğurmuş gibi görünüyor.

İnternetin indirme sırasında yavaşlaması değil, bilhassa hızlanmasını sağlayan firmalar, burada ülke içerisindeki kullanıcıların sayısına göre bu tarz bir yöntem kullanacaklarını söylüyorlar. Büyük ihtimal ülke içerisindeki kullanıcılar arasında verileri haberleştirerek daha az yükle daha hızlı bir protokol sağlayacak olan firmalar, kullanıcı memnuniyetini sağlarken aslında internet kullanımını çok zorlamadan güzel bir yöntem bulduğunu söylemek mümkün.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı