Honor 9 Modelinin Ne Kadara Satılacağı Kesinleşti

Huawei şirketinin alt markalarından biri olan Honor tarafından geliştirilmiş bulunan Honor 9 modelinin fiyat etiketi de yavaş bir şekilde kesinlik kazanmaya başladı.

Honor 9 Modelinin Ne Kadara Satılacağı Kesinleşti
Honor 9 Modelinin Ne Kadara Satılacağı Kesinleşti Mahmut Şahan
Bu içerik 775 kez okundu.

Huawei şirketinin alt markalarından biri  olan Honor tarafından geliştirilmiş bulunan Honor 9 modelinin fiyat etiketi  de yavaş bir şekilde kesinlik kazanmaya başladı.

Akıllı cep telefonu pazarı içerisinde yakalamış olduğu çok yüksek ivme ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış olan Huawei şirketi, Honor 9 şeklinde isimlendirmiş olduğu yeni akıllısının tanıtımını yapmış idi. Cihazın lansmanı içerisinde yalnızca cihaza ait  olan teknik detaylar paylaşılır iken, cihaza ait fiyat etiketiyle alakalı olarak herhangi bir  şekil bilgi paylaşımı yapılmadı.


27 Haziran tarihi içerisinde Berlin'de gerçekleştirilecek olan IFA fuarı dahilinde cihazın Avrupa pazarında sunulmak üzere hazırlanmış olan sürümünün de lansmanı yapılacakken, cihaz Finlandiya içerisinde 499 Euro tutarından satışa sunulmuş olacan. Telefon ayrıca İngiltere'de de 4 GB sistem belleğine sahip ve 64 GB kapasitesi bulunan versiyonuyla boy gösterecek iken, fiyatı da 379.99 pound tutarında yani yaklaşık 
 olarak 1.700 Türk Lirasının karşılığında satışa sunulmuş olacak.


Cihazın aynı zamanda 6 GB'lık bir sistem belleği ve  de 128 GB boyutundaki dahili depolama alanı içermekte olan versiyonunun satış fiyatı ile alakalı olarak herhangi bir  şekilde açıklama yapılmaz iken, Avrupa sürümü içerisinde herhangi bir şekilde donanımsal değişikliklerin yaşanıp yalanmayacak olduğu da netlik kazanmadı. Cihazın Türkiye içerisinde tam olarak ne zaman ve hangi fiyatta satılacağı ile ilgili de bir bilgi paylaşılmadı.

honor honor 9 huawei
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi