HP uygun fiyatlı Stream serisini yeniledi!

Bilgisayar sektöründe başarılı bir geçmişe sahip olan Hp, uygun fiyata kullanıcılara sunduğu HP Steam ailesi için önemli bir yenilik ile karşımıza geliyor!

HP bilgisayar ailesinde uygun fiyata bilgisayar kullanmak isteyenlere müjde! HP Stream dizüstü bilgisayar ailesinde önemli yenilikler mevcut! Uygun fiyata kullanıcılara laptop ürünü sunan HP markası, küçük ve kullanışlı modeli için daha canlı renkler ve daha güçlü donanımlar ile kullanıcılara sunmayı planlıyor!

Boyut olarak 11 inç ile 14 inç arasında bir ürün yelpazesine sahip olan HP Stream özellikleri de günlük ihtiyaçlara yönelik olduğunu hatırlatmakta fayda var. HP Stream incelemesi olmasa da kısaca yenilenen ve kullanıcılara sunulan özelliklere bir bakalım

Öncelikle 14 inç boyutlarındaki modelde işlemci yeniliği söz konusu. 1.6 GHz seviyesin de çalışan çift çekirdekli Celeron N3060 işlemci ile gelen bilgisayar, 4 GB RAM  ile yeterli bir performans sunuyor. Ayrıca işletim sistemi olarak Windows 10 ile gelen cihaz, uzun şarj ömürlü olması planlanıyor.

Maalesef 11 inç boyutlarındaki cihazlarda bir işlemci yenilemesi mevcut değil ancak bu cihazların oldukça uygun bir yelpazede yer aldığını ve uygun fiyata performans vermesi için üretildiğini hatırlatalım. Görünüş ve taşıma kolaylığının da oldukça başarılı olduğunu da unutmamak gerek.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı