HTC 10 Evo’nunu Çıkacağı Tarih Sızdırıldı!

HTC'nin yeni akıllı telefon üzerinde çalıştığı uzun zamandır iddia ediliyordu. HTC'nin yeni akıllı telefonu olması beklenilen HTC 10 Evo'nunu çıkacağı tarih sızdırıldı!

HTC’nin uzun süredir sızdırılan akıllı telefonu HTC 10 Evo’nun çıkacağı tarihle ilgili ortaya yeni bir iddia daha atıldı. EPrice sitesinin haberine göre HTC 10 Evo HTC tarafından bu ay tanıtılacak.

İki Farklı İsim Tek Telefon! 

HTC’nin yeni akıllı telefonu yine bir zamanlar izlediği politikalar gibi farklı ülkelerde farklı isimlerle satılacak. HTC’nin yeni akıllı telefonu Amerika’da HTC Bolt adıyla satışa çıkacakken Avrupa’da ise HTC 10 Evo adıyla satışa çıkacak. Yine uzun süredir iddia edildiği gibi HTC’nin yeni akıllı telefonu kulaklık girişi olmadan gelecek.

HTC’nin Android 7.0 Nougat sistemiyle gelecek olan ilk akıllı telefonu olacak olan HTC Bolt ya da HTC 10 Evo metal bir gövde ile gelecek. 5.5″ büyüklüğünde bir ekran 3 GB RAM ve 64 GB Dahili Depolama alanıyla gelecek olan akıllı telefon ayrıca microSD kart desteği de sunacak.

HTC’nin yeni akıllı telefonu olan HTC 10 Evo’nun yanında Desire 10 Pro‘yu da tanıtacağı düşünüyor. HTC’nin bu akıllı telefonları 22-30 kasım tarihleri arasında ön siparişe çıkarması bekleniyor. Bakalım HTC merakla beklenen bu akıllı telefonları ne zaman tanıtacak.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı