HTC Bolt Pazara HTC 10 Evo Olarak Girecek

HTC'nin merakla beklenen akıllı telefonu modeli HTC Bolt, isim değişikliğiyle telefon pazarına girecek. HTC 10 Evo ismiyle karşımıza çıkacak olan telefondan yeni haberler geldi.

Tayvan’ın en büyük akıllı telefon markalarının başında gelen HTC‘nin piyasalara sürülmesi beklenen HTC Bolt modeli hakkında bilgi karışıklığı devam ediyor.

Daha önce LlabTooFeR tarafından sızdırılan haberlere göre HTC Bolt modelinin işlemci olarak Snapdragon 810 yonga setini kullanacağı bilgisi kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmışken bugün Evan Blass tarafından yeni haberler ortaya çıktı.

HTC Bolt Değil HTC 10 Evo

Evan Blass kendi Twitter adresinden HTC’nin yeni modeli ile ilgili yaptığı açıklamalarda HTC Bolt‘un HTC 10 Evo olarak piyasalara sürüleceğini bildirdi. Ancak isim olarak hangi isimle çıkacak olması daha önce gelen donanım özelliklerinin eksiğini kapatamayacak olduğu belirtiliyor. Evan Blass, HTC 10 Evo hakkında donanım hakkında ayrıntılara yer vermedi.

5.5inç Full HD ekran özellikleri ile kullanıcılara sunulacak olan HTC 10 Evo, 3GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı ile kullanıcılara sunulacak. Gücünü Snapdragon 810 işlemcisinden alması beklenen HTC 10 Evo bu anlamda kullanıcılarını oldukça üzmüş görünüyor.

18MP arka ve 8MP ön selfie kamerası ile gelecek olan HTC 10 Evo, işletim sistemi olarak Android 7.0 Nougat ile gelecek olan modellerin arasında bulunuyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı