HTC Desire 10 Lifestyle fiyat performans ürününü inceledik!

Kullanıcı odaklı fiyat aralığında yüksek performans cihazı olarak sunulan HTC Desire 10 Lifestyle model, oldukça kaliteli bir ses filtresiyle kullanıcıların beğenisini kazandı!

Son zamanlarda orta seviyeli telefonlarda oldukça başarılı bir girişim yapan HTC, kullanıcıların beğenisini kazanmakta ve uygun fiyat aralığı ile tercih edilen markalar arasında görülmekte. Orta seviyeli bir model olarak tanıttığı HTC Desire 10 Lifestyle özellikleri ve tanıtımına bakıldığında cihaz, yüksek ses kalitesi ile ortaya çıkan bir ürün olup bu seferde kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

HTC Desire 10 Lifestyle Özellikleri

Cihazın en dikkat çeken özelliği üzerinden bulunan Hi-Fi BoomSound Stereo hoparlörü ve buna gelen 24-bit ses çıkışının getirdi süper ses kalitesi! Orta seviyeli bir cihaz olmasına rağmen bir alanda uzmanlaşmış olması, akıllı telefon takipçilerin ilgisini çekecek bir özellik olduğunu söyleyebiliriz.

Cihazın diğer özelliklerine baktığımızda 5.5 inç boyutlarına sahip olduğunu ve 720p kalitede bir ekranla geldiğini görüyoruz. İşlemci tercihi için bir yorum söz konusu olmasa da orta seviyeli bir Snapdragon işlemci bulunması muhtemel senaryolardan görünüyor.

Cihaz için iki alternatif sürümün gelmesi ve bununda 2 GB RAM ve 3 GB RAM şeklinde ayrılması düşünülüyor. Ayrıca bu ayrımlara depolama alanı olarak da 16 GB ve 32 GB şeklinde bir alternatif seçeneklerinde ekleneceği düşünülüyor. Desire 10 Lifestyle fiyatı konusunda bir bilgi bulunmuyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı