HTC Desire 10 Pro özellikleri sızdırıldı!

HTC markasının son zamanlarda şahlanmasını sağlayan Desire modelinden sonra en yeni akıllı telefonu HTC Desire 10 Pro özellikleri sızdırıldı!

Akıllı telefon sektöründe HTC markası, ONE serisi ile cihazlar çıkartarak çeşitli klasmanda akıllı telefonları kullanıcının beğenisine sunmuştu. Ancak yeterli talebin görmemesi, serinin beklenen satışa ulaşmamasına ve firmanın başarısızlıkla sonuçlanmasına sebep oldu! Bununla beraber HTC Desire modelini tanıtan firma, başarılı bir girişimde bulunarak piyasa da tekrar sevilen bir isim olmayı başardı!

HTC Desire 10 Pro Özellikleri

Piyasaya sunacağı en yeni Amiral Gemisi cihazı olan HTC Desire 10 Pro modeli, yapılan sızdırılmalarla beraber bazı özellikleri ve tanıtım tarihi yayınlandı. Cihaz sizin de tahmin edeceğiniz üzere yılın son ve en önemli etkinliği olan ve Berlin de gerçekleşecek IFA 2016 kongresi için geliştiriliyor. Büyük ihtimal o etkinlikte duyurulacak ve fiyat konusunda bilgilendirmeler yapılacak!

Cihaz özelliklerine baktığımızda 5.1 inç boyutlarında QHD kalitede bir ekrana sahip olduğu görülüyor. Ayrıca işlemci olarak Snapdragon 820 seçimiyle beraber 4 GB RAM geleceği yapılan sızıntılarda verilen ayrıntılardan görünüyor. Arka tarafta 12 MP ve ön tarafta 5 MP kameraların bulunacağı konusu haricinde başka bir bilgi bulunmuyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı