HTC Şirketi Yeni Bir Amiral Gemisi Üzerinde Çalışmakta

Dün gelmiş olan haberler ile Google şirketinin tarafından HTC şirketinin akıllı telefon ekibinin çok büyük bir kısmının 1.1 milyar dolar tutarında satın alınmış olduğunu öğrenmiştik.

HTC Şirketi Yeni Bir Amiral Gemisi Üzerinde Çalışmakta
HTC Şirketi Yeni Bir Amiral Gemisi Üzerinde Çalışmakta Mahmut Şahan
Bu içerik 761 kez okundu.

Dün gelmiş olan haberler ile Google  şirketinin tarafından HTC şirketinin akıllı telefon ekibinin  çok büyük bir kısmının 1.1 milyar dolar tutarında satın alınmış olduğunu öğrenmiştik. Bu gerçekleşen anlaşmanın hemen sonrasında HTC şirketinin akıllı telefon piyasası içinden çekilecek olduğunu düşünüyorsanız, yanıldığınızı açıklamamız gerekli.

HTC şirketinin tarafından yapılmış olan resmi açıklamaya bakılırsa firmanın 2018 senesi için planlarında herhangi bir şekilde değişiklik bulunmadığı gibi, fazlası ile yüksek sayıdaki kişiye ulaşabilecek durumdaki akıllı telefonlar üretimini gerçekleştirmesinin yolunun açılmış olduğu belirtildi.


HTC şirketi; ''Bu gerçekleşmiş olan anlaşma HTC şirketinin devam etmekte bulunan akıllı telefon stratejisi içinde fazlasıyla büyük bir destek anlamına gelmekte. Zira bu  yapılan anlaşmanın sayesinde artık daha şık ve de erişilebilir durumdaki akıllı telefonları üretebilmemizin yolu açılmış oluyor. Şirket olarak sektördeki önde gelen mühendislik ekipleri ile çalışmaya devam etmekteyiz ve  de kendileri şu an içerisinde yeni amiral gemisi modelimizi hazırlayabilmek amacıyla kollarını sıvamış bir durumdalar.'' şeklindeki açıklamasıyla sevenlerinin yüreklerine bir su serpmiş durumda oldu.

Bu yapılan açıklamaya bakıp HTC şirketinin artık sadece amiral gemisi modellerine ağırlık verecek olduğunu düşünmekte mümkün ancak şimdilik bu konu ile ilgili bir şey söylemeden önce şirketin 2018 senesinde atacak olduğu adımları takip etmek çok daha mantıklı bir karar olacaktır.

htc google amiral gemisi modeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi