HTC U Ultra'nın Safir Camlı Modeli Tanıtıldı!

Uzuın süren sessizlğini U serisiyel bozan HTC, kısa bir süre önce tanıttığı HTC U Ultra serinin daha gelişmiş özelliklere sahip olan modelini tanıttı.

HTC U Ultra'nın Safir Camlı Modeli Tanıtıldı!
HTC U Ultra'nın Safir Camlı Modeli Tanıtıldı! Burak AYDIN
Bu içerik 973 kez okundu.

HTC'nin yenilikçi serisi olan yeni U serisi pek çok kullanıcı tarafından çok sevildi. HTC'nin CES 2017'de tanıttığı HTC U Ultra modeli büyük bir beğeni toplamıştı. HTC kendi ülkesi olan Tayvan'da özel bir etkinlik düzenleyerek HTC U Ultra'nın yeni safir camlı ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olan modelini tanıttı. 

HTC'nin kısa bir süre önce Tayvan'da bir etkinlikte düzenleyeceği ve bu etkinlikte HTC'nin yeni amiral gemi model, HTC 11 ya da Desire 650 modelini tanıtacağı iddia edilmişti. Ne yazık ki bu iddialar asılsız çıktı ve HTC safir camla kaplanan HTC U Ultra modelini tanıttı. 

İlk olarak Apple'ın bir iPhone modelinde kullanılacağı iddia edilen safir cam yüksek sıcaklık ve basınçlara sahip alüminyum oksitten üretiliyor. Ortaya çıkan bu camın maliyeti çok pahalı olduğu için Apple Watch gibi ürünlerde kullanılıyordu. Bakalım HTC'nin safir cam ve 128 GB'a sahip sürümü kullanıcılar tarafından sevilecek mi? 

htc htc u ultra safir cam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi