HTC U11 Modelinin Fiyat Etiketi Netleşti

HTC tarafından duyurulan yeni üst segment cihazı U11 satışa çıkmaya hazırlanıyor. Her ne kadar birçok kaynak çıkış tarihi ve fiyat konusunda farklı noktalara değinse de resmi tanıtım tarihi açıklandı. HTC U11 lansmanı 16 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak.

HTC U11 Modelinin Fiyat Etiketi Netleşti
HTC U11 Modelinin Fiyat Etiketi Netleşti Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1097 kez okundu.

Ancak birçok kaynak bu tarihin çıkış tarihi olduğunu düşündüğünü belirtelim. Oysa yalnızca lansman yapılarak tanıtımı gerçekleşeceğini belirtelim. Firmaya yakın bazı kaynaklar tarafından yapılan sızıntılar ise ön sipariş süreciyle satışların 19 Mayıs 2017'de başlayacağını belirttiği görülüyor. Bu süreç ön sipariş için mümkün olsa da satışlar için bu kadar kısa sürede lojistik sağlanması neredeyse imkânsız.

Şu sıralar HTC U11 fiyatı hakkında ortada dolaşan net fiyat ise 699 $ olarak lanse ediliyor. Fiyatın Tayvan için geçerli olacak satış fiyatı olduğunu ve Türkiye satış fiyatının vergilerle ne kadar olacağı henüz bilinmiyor. Ortalama Türk Lirası karşılığıyla 2.400 ile 2.500 TL arasında bir net satış fiyatı ortaya çıkıyor.

HTC U11 teknik özelliklerine baktığımızda ise Snapdragon 835 işlemci yongası ve 4 GB RAM dikkat çekiyor. Performans canavarı cihazın Adreno 540 ile güçlendirilen grafik kartı 5.5'' bir LCD ekranla sunulacak. 2560*1440 piksel çözünürlüğe sahip olan QHD ekranı sayesinde görüntü kalitesini üst noktalarda aktarabilecek.

Kamera olarak arka kameranın 12 MP, ön kameranın ise daha yüksek çözünürlükle 16 MP olacağı şaşkınlıkla karşılanmıştı. 3C Sertifikalı bir cihaz olması güvenlik açısından HTC U11 modelini oldukça dikkat çekici kılıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi